Już Was nie lubię.

I Wy już wiecie, dlaczego.

Na gronie też się zmieniłam w "Martusię" z blimpem "Koffam mojego misiaczka!!!!!!! Wróć kotku :**!!! ;(((" i wstawiłam zdjęcie brzydkiej laski z cycami na wierzchu. I co? I dostałam jednego dnia więcej zaproszeń do znajomości, wiadomości i głosów "zostań miss" niż w całej mojej gronowej bytności.

:)

Komentarze do wpisu: 9 Napisz komentarz

 1. Czy chcesz przez to powiedzieć, że ostatnie notki o słodkiej idiotce Segritcie (łał, jak mam to napisać? Segricie?) wywołały więcej komentarzy z naszej strony niż wcześniejsze??:) Czy że nie daliśmy sie nabrać?

  [Czytam Twojego bloga dość wyrywkowo, ale bardzo,bardzo go sobie cenię. Niektóre wpisy to mam zamiar wydrukować i powiesić nad kompem (ten o przecinkach np.:)]

  I właśnie mnie też dziwi i zawsze dziwiło, że bezproblemowe, cycate, nie za mądre (a może nie przemądrzałe!;o) „Martusie” mają takie wzięcie. I obserwuję to zjawisko od zarania moich młodych lat, czyli juz wieki. Nic się nie zmienia!

  Jedyne pocieszenie w nadziei, że ci panowie, którzy rzucą się na te piękne i inteligentne Marty, sami będą co najmniej tacy, bo to wymaga braku kompleksów.

  Ale to tak też nie działa – brak kompleksów wykazują też, a może głównie, kompletni idioci:))

 2. dymos, tylko idioci boją się mądrych i charakternych kobiet. ale już pomijając tę oczywistość, co to ma wspólnego z dużymi cyckami, ke? bo nie widzę jakoś związku :)

  seg, my cię też nie lubimy i ty wiesz za co.

 3. Chodzi mi o to, że po tak inteligentnych i znających bloga osobach spodziewałam się współpracy we wkręcaniu nowych osób (których na pewno nie zabrakło dzięki linkowi na gazecie.pl). A tu każdy chciał się popisać swoją „przenikliwością”.. eh.. Tylko 8sierpnia i ej.zuzka załapały klimat. :)

 4. ml76 – „tylko idioci boją się mądrych i charakternych kobiet. ale już pomijając tę oczywistość, co to ma wspólnego z dużymi cyckami, ke? bo nie widzę jakoś związku”

  1. Przecież faceci to idioci, każda mądra i charakterna kobieta to powie :)

  2. Jesli gdzieś tam istnieje mądry facet, to jest akurat mężem takiej mądrej i charakternej kobiety, no bo ona przecież nie powie, że wyszła za idiotę.

  3. Duże cycki mają wszystko wspólne ze wszystkim – to uniwersalny klucz, to ciało zamieniające się w dowolne słowo, istota wszechrzeczy i wszechmysli.
  PS: Fetyszystą nie jestem :D

 5. dymo, nie wiem, tak tylko pytam, bo już dawno koło dużych cycków nie stałam. tzn stałam, bo koleżanka z pracy ma, ale zachciało mi się wtulić w takie od tego gadania.

  a co do idiotów, to się nie zgadzam. jesteście dużymi dziećmi i czasami ręce opadają, ale na pewno nie wszyscy faceci są idiotami. o mężu się specjalnie nie wypowiem, bo on jest nienormalny inaczej, ale idiotą nie jest. tak mówili w tv.
  seg, ok, w takim razie wybaczam ci, to że mnie nie lubisz. to ja się jednak jeszcze nie rozwiodę i nie zaproponuję ci dzikiego seksu. poczekam sobie z tym drugim na pewno

  :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.