OBLEŚNE REKLAMY

Są takie reklamy, na których widok masz ochotę zwrócić swój ostatni posiłek. Jeśli chodzi o billboardy, przoduje Vishy, dla którego głupi celulit jest jakimś koszmarnym zniekształceniem skóry. Jak dla mnie ich metafory są równie pomysłowe co odpychające.

W telewizji leci reklama leku na wzdęcia „gastop”. Może i by mnie ta reklama tak strasznie nie denerwowała, gdyby nie to, że kazali aktorom wymawiać nazwę produktu w następujący sposób „gaz stop”. Teraz to już nie ma szans, by w aptece nie wypowiedzieć nazwy leku bez oznajmiania wszystkim obecnym, że masz problem z pierdzeniem.


Nie wiem, kto robił fotkę do billboardu reklamującego Rafaello, ale mina tej blond laski jest co najmniej nietrafiona. Panienka zdaje się mówić „tylko to mi dajesz? Cholerne czekoladki?!”.


Małgorzata Foremniak zrobiła spot UNICEFU namawiający do wysyłania pieniędzy na szczepionki dla biednych dzieci gdzieś tam. Wszystko byłoby cacy, gdyby nie to, że Foremniakówna zapomniała chyba o wszystkim, czego aktorstwo powinno było ją nauczyć i nie dość, że wygląda, jakby to jej były potrzebne te szczepionki, to jeszcze mówi głosem językowego paralityka, robiąc irytujące przerwy co parę słów.


Komentarze do wpisu: 14 Napisz komentarz

 1. vichy przoduje. te rozsypujące się twarze, odpadająca kawałkami skóra, cellulit ściągany z ud, jak by to była jakaś pończocha samonośna. bleh.

  paskudna jest jeszcze nowa reklama depilatora chyba braun, jak się babce kolano prostuje i pacha uwypukla. [i po co ona goli uda???] boli mnie wszystko jak to widzę.

  albo oni mają za mało wyobraźni, albo ja za dużo.

 2. Gość: Femme, pa109.biskupice.sdi.tpnet.pl napisał(a):

  Wszyscy narzekają, a ja tam lubię reklamy Vichy. Cenię je za pomysłowe korzystanie z techniki komputerowej (te wszystkie pikowania na skorze, efekt skory – rajstop itd) Malo jest takich reklam, producenci innych artykolow powinni brac przyklad. Bo środki są tylko robic nie ma komu! :P

 3. Mam taką teorię,że Foremniakowa jest non stop nachlana, albo naćpana. Pierwszy raz spostrzegłam to na jakichś Wiktorach, kiedy musiała wyartykułować kilka słów od siebie..koszmar.

 4. Jeszcze była taka reklama co babce z twarzy kran wyrastał- chyba też vichy, błe. Albo jak koleś zżera szyszke albo karmę dla ryb- reklama Marsa chyba.

  Ponadto obrzydza mnie reklama kinder bueno w prasie i na bilbordach oraz w tv- co panna albo koleś są uwaleni czekoladą:/ w ogóle wygląda to jak jakiś kał, feee

  Za to lubię reklamy garniera za grę skojarzeń i uderzanie do podświadomości,metafory- niby to samo co vichy ale jak pomysłowo!

  Ale bardziej niż obrzydające, wkurzają mnie reklamy głupie- przede wszystkim szwabskie- głównie to jakieś kinder niespodzianki, czekolady, kanapki itp- to, że niemcom trzeba 3 razy w kółko to samo zdanie w wersji przyswajalnej podać, to nie znaczy że nam też! Albo reklama aktivi jak panna koleżance kradnie jogurty…Mogłabym tak wymieniać, w sumie na 5 reklam 1- góra 2 są przyswajalne.

  Aktualnie od jakiegoś czasu niesamowicie działa na mnie reklama jakiegoś telewizora chyba- co setki kolorowych kangurków leci w dół ulicy jakby w San Francisko, i ta piosenka! Genialny klimat.

  Alem się rozgadała, spiżdżam spać :)

 5. Gość: tetryk, 81.210.73.3* napisał(a):

  Reklama z M.Foremniak to totalna porażka, kompletne zero ale przynajmniej to dziecko, które trzyma na rękach przekonuje że ta pomoc jest potrzebna.

  Ja ogólnie nienawidze reklam, wszystkich. A ostatnio bezguściem popisał się polsat z reklamami tego swojego programu na temat mundialu, szczególnie kawałek z Norbim to dno.

  Ale to może ja mam zjebany gust o_0

 6. ale na marginesie, nie zapominajmy o jednym: reklama ma przykuwac uwagę do produktu i tę rolę spełnia vichy akurat znakomicie.

  że obleśnie to inna sprawa, ale wielu reklam, które są zrobione estetycznie przyzwoicie się zwyczajnie nie pamięta.

  vichy moze sobie pogratulować.

  „nie ważne jak, oby o nas mówili”. proste.

 7. reklamy vichy są rzeczywiście zajebiście obleśne, ale trzeba pryznać, że zajebiście zrobione i zajebiście pomysłowe a metafory są zajebiście trafne. ale do tematu jak najbardziej pasują :P

 8. Gość: pała, karwiny.multicon.pl napisał(a):

  najlepsza jest reklamaVichy z tą korą na stopie….:P taka zagrzybiała syra…to mnie przyprawia o zygi…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.