Party like a Lord – do wygrania 2 Kindle paperwhite

644613_614948775198761_1816937416_n

 

I to nie jeden kindle, a dwa kindle. I dodatkowo 10 upominków od Lorda. I zaproszenie na mega lordowską imprezę na wypasie. Borze, jak ja Was w tym tygodniu rozpieszczę…

Parę słów o konkursie. Oprócz kindelków i upominków, można w nim wygrać dwuosobowe zaproszenie na imprezę Party like a Lord, która odbędzie się w Warszawie, 19 kwietnia i z tego, co słyszę od Lorda, będzie epicka. Już zaczynam kombinować, skąd wziąć na nią strój w stylu Marii Antoniny, bo oczywiście się na nią wybieram. I to z Fash, Kominkiem, specem od uwodzenia i sukcesu Krzysiem Kanciarzem (mówię „Krzysiem”, bo się znamy), Tandym Ucholskim, ekipą Matura to Bzdura i piękną Karoliną Baszak. I będzie tak:

Zadanie konkursowe polega na wysłaniu mi na maila zdjęcia w stylizacji lordowskiej i jakimś jabłkowym elementem. Może to być jabłko w ręku, napis „jabłko” (może być z błędem), przecier jabłkowy, cokolwiek tam sobie wymyślicie, ale jabłko ma na zdjęciu być. Stylizacja nie musi być oczywiście profesjonalna, bo nie każdy ma dostęp do wypożyczalni kostiumów no i każdy inaczej „lorda” może sobie wyobrażać lub interpretować. Tak jak zawsze: liczy się pomysł, zaangażowanie, poczucie humoru i po prostu to coś, co Was wyróżni z tłumu i sprawi, że śmiechnę lub rozczulę się na Wasz widok.

Zdjęcia poproszę w mailu o tytule „KONKURS” na adres:

segritta mail nowy

Wiem, że nie każdy będzie mógł pojawić się na imprezie Somersby, więc osoby chętne na imprezę 19 w Warszawie proszę o dopisanie w treści maila: „chcę na imprezę!!!”. Zaproszenie dostanie zwycięzca lub kolejna osoba, jeśli poprzednia nie będzie miała tego dopisku.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16 kwietnia 2013.

Dwie najlepsze osoby dostaną Kindle paperwhite, dziesięć kolejnych najlepszych – upominki od Lorda).

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba mieć 18 lat i zaakceptować warunki regulaminu. To ważne, bo Somersby to alkohol i prawo jest tu bezwzględne  Musimy być grzeczni, więc żadnych dzieci na zdjęciach, żadnego namawiania do picia i żadnego porno na zdjęciach. „Like a lord” ma być a nie „like a slut”.

Czas START!

male impreza somersby