Rozwiązanie konkursu Braun BOSS

Dostałam od Was 69 zgłoszeń na konkurs i buk mi świadkiem, że trudno było wybrać zwycięzców. Rzadko się zdarza, żeby kobiety tak pięknie pisały o swoich mężczyznach – ale, jak widzicie, potrafimy walczyć jak lwice o prezenty dla facetów. Wtedy to okazuje się, że jesteście fantastycznymi ojcami, mężami, przyjaciółmi, kucharzami, drapaczami po plecach i w ogóle bez Was świat byłby bessęsu. Ach… gdybym tylko mogła rozdać więcej golarek… Nagrodziłabym wtedy 15 zgłoszeń, bo tyle właśnie chwyciło mnie za serce i nad tym ostatnim etapem wyboru siedziałam najdłużej.

Zanim ogłoszę dwie wybrane prace, chciałabym tylko zaapelować do kobiet: chwalcie swoich mężczyzn i chwalcie się nimi. Oni tego potrzebują i na to zasługują. A ja już mam serdecznie dość przysłuchiwania się rozmowom bab, w których narzekają na porozrzucane ciuchy, późne powroty do domu, znajdowanie obcych stringów w kieszeniach marynarek i inne błahostki. Oj tam oj tam.

A teraz wyniki konkursu. Golarki Braun BOSS series 3 powędrują do:

Atagi (bo dobrze sobie faceta wychowała)

oraz do Magdy (bo to jednak jest fajne, że chce obdarować eksa :))

Gratuluję i poproszę zwyciężczynie o dane teleadresowe na maila.

 

Komentarze do wpisu: 11 Napisz komentarz

  1. Komiks sympatyczny więc pewnie i werdykt słuszny (nie wiedziałam pozostałych więc trudno ocenić), ale chyba nie masz zamiaru oddać tej golarki eksiowi? Własnych nóg nie masz?

 1. Hah ale sie Dziewczyna cieszy …jaka to wyzwolona mowi w imieniu mego eksa ..nie ma chyba Dziewczyny na Tym swiecie , ktora by nie miala Chlopaka ..ale puszczalskie hhee zartuje ale tak sobie luzno mysle nikogo nie wymieniam z imienia i nazwiska ..moze specjalnie tak pisze ja tam nigdy nie mialem dziewczyny do chodzenia i zyje nie nadaje sie takie me geny itd ostatnio uzywalem sobie w night clubiku w 2000 r ha zrobia mnie psychicznym albo i nie ..kobiety traktuja faceta jak pluszowa przytulanke :O)))))))) hhee Jarek z Katowic spirit74@wp.pl
  Milego wIECZORU zYCZE ..pewnie kobiety do eks wracaja na sex bo sa wyprobowani

  1. Nie było mnie parę dni, no i proszę! Mamy wydarzenie.
   Jarek, kimkolwiek jesteś, to wiedz że są ludzie(ja), którzy doceniają to co robisz, bo jesteś w tym bardzo dobry, a zatem rób to dalej.

  1. Jarku, nie odpisałam Ci na maila, bo wydawało mi się, że jesteś botem. Teraz już wiem, że nie jesteś botem. Jesteś kotem, który łazi komuś po klawiaturze.

 2. Szkoda, ze nie ma pokazanych wszystkich prac, jak w kominkowych konkursach. Byłoby wesoło, a tak to ich brak budzi we mnie cierpkie domysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *