Ślepemu o kolorach

Jak ja lubię obcych ludzi zagadujących do mnie na gg… :)

slepy

 

Komentarze do wpisu: 42 Napisz komentarz

 1. hahaha ! uwielbiam przychodzić po piwku i czytać takie coś. Brawo za bloga Pani Segritto !

  a tak na serio to co czułaś gdy zagadał ten tajemniczy nieznajomy ?

 2. tak też myślałem, ja się nie znam na blogach albo publistyce :) ale może powinnaś założyć takie robocze konto, z ogólnie znanym adresem (np chcesiepiepSZyc), wtedy byłoby dużo więcej takich okazji.

  Pozdrawiam

 3. Koleś mnie zmiażdżył :D Nie chcę nawet myśleć co robił drugą ręką, skoro tyle tam literówek. Aczkolwiek niestety w necie roi się od niewyżytych gimnazjalistów-zawsze jednako i nieodmiennie zdziwionych że nie masz mokro z podniecenia że taki Cię zaczepia i że nie nie chcesz się „piepszyccc” ani nawet żeby Cię „wyrucvhall”. Czasami mnie takie akcje nawet bawią, jako swoisty internetowy folklor :)

 4. No pięknie. Podziwiam jego odwagę. Może to ten stres wpłynął na tak niedokładną pisownię? Osobiście, życie mi umilają dziewczynki wieku gimnazjalnego, starające awansować na wiek licealny, w drugiej linijce (trzeciej, czwartej, itd. też) prosząc/żądając fotki/foteczki/zdjątka. A jakby tak kiedyś zagadała normalna dziewczyna, naprawdę bym się nie obraził:)

 5. Owszem, śmieszna konwersacja, ale jak się nieco głębiej zastanowić… Hm… Dorosła, inteligentna i wykształcona kobieta nabija się z nabuzowanego hormonami 13-latka. I tyle.

 6. Dymostenes,
  a co miałam zrobić? Wysłuchać, przyjechać, zwalić konia? Oczywiście, że się z takich dzieciaków nabijam. Może dzięki temu czegoś sie o świecie nauczą.

 7. Po pytaniu otwierającym rozmowę, czyli „lubisz sex” mogłaś użyć magicznej opcji Ignoruj.
  Ponabijać się można, chwalić się tym publicznie to już niekoniecznie. Na pewno nie licz na to, że małoletni napaleniec nauczy się czegokolwiek. Przejdzie mu, kiedy dorośnie… chyba. :D

 8. Segritta…bez wchodzenia w dupę bez mydła, czytam obydwa Twoje blogi; uważam, że to swego rodzaju Twój własny fenomen, bo zdolności przekazu masz no kurwa niesamowite! Mailem wysyłam sedno prywatne i pewną propozycję ;) Czekam na odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.