Test golarki Braun BOSS seria 3 – i KONKURS!

Dostałam od Brauna golarkę. I to nie byle jaką golarkę, ale taką ekskluzywną, którą się można golić like a boss. Jest to jedna z najlepiej sprzedających się golarek foliowych na świecie, ale nie mam pojęcia, co to znaczy golarka foliowa i na czym polega jej zajebistość, bo nigdy jeszcze takiej golarki nie używałam. Z pewnych względów (głównie wiążących się z brakiem zarostu na twarzy) nie mogłam jej przetestować na sobie, więc znalazłam sobie ochotnika. Oto wynik testów:

Jak widać na filmie, efekt spodobał się zarówno testującej jak i ochotnikowi :)

No, to teraz konkurs :) 
Możecie wygrać dwie takie golarki, tylko musicie odpowiedzieć mi w formie graficznej na jedno proste pytanie:

*** Udowodnij mi, że właśnie twój facet jest wart tego, abyś podarowała mu golarkę z limitowanej serii Braun BOSS. ***

Dowody w formie zdjęć, grafiki, rysunków w pejncie, w fotoszopie lub jakkolwiek zrobionych – ale w formacie .jpg proszę wysyłać na mój adres mailowy ze słowem „KONKURS” w tytule. A, no i w konkursie mogą brać udział również mężczyźni, którzy po prostu będą mi udowadniali, że to właśnie oni zasługują na golarkę Braun BOSS.

Konkurs trwa do 26 listopada 2012 i jeśli chcecie wziąć w nim udział, musicie oczywiście zaakceptować warunki regulaminu. Po 26 listopada wybiorę dwie najfajniejsze odpowiedzi graficzne i ich autorom wyślemy golarki. :)

Czas START!