David Harkley

Od kiedy pierwszy raz ujrzałam Davida Harkeley’a nocną porą w tv, nie mogłam się nadziwić, jakim cudem ten facet wygląda jak kobieta. I to nie zwykła kobieta – jakaś operacyjnie zbudowana lala – tylko typ cioci Krysi.

Okazuje się, że to możliwe. Oto słynna pani astrolog, która z niewiadomego powodu została przy swoim starym pseudonimie wróżkarskim. David Harkley.

 

david harkley

 

Komentarze do wpisu: 17 Napisz komentarz

 1. też mnie to zawsze dziwiło. Jak pierwszy raz go/ją zobaczyłam to pomyślałam, że przez pomyłkę zły podpis puścili, ale jak to samo widziałam za kolejnym razem, to…dziwiłam się jeszcze bardziej ;)

 2. Kopernik też była kobietą.

  Może Pani David Harkley chciała być mężczyzną?
  Jak pierwszy raz ją zobaczyłam, to myślałam, że to prima aprilis. W każdym razie, miła to kobieta, chciałabym mieć taką babcię. Może pomidorówki nie ugotuje, ale za to pełno kasy trzepie na smsach i tych programach wróżbiarskich. Pozdrawiam.

 3. kontrola_radarowa

  Czemu Ci wstyd? David znalazło sposób na życie. Jakby każdy miał się wstydzić za innych, to ja powinnam się powiesić, bo Ich troje jest z Łodzi. A ja łodzianką jestem :)

  A może powinnam..

 4. m_e_l_a_s_a

  Ja bym tak zrobiła! :)

  Od kiedy dowiedziałam się, że Urbański jest w połowie Bułgarem – chodzę z papierową torbą na głowie. Nie wspominając już o jego żartach w „Tańcu z gwiazdami”, podczas których rodzice pilnują, żebym nie chlastała się tępymi narzędziami :)

 5. Ciocia Krysia.

  nie ma nic bardziej typowego niz wujek z wąsami – wiesiek, kazik lub stacho – wszyscy maja wąsy. wujek janek wąsów nie miał i już nie żyje. i nie ma nic bardziej typowego niż ciocia krysia. osobiście mam dwie.

  DŻIZUS!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.