Wyczytane

W autentycznym horoskopie dla kolegi:

Karta Walet mieczy – czyżby przygniatała cię siła perswazji i piękno urody uroczej nieznajomej. Dech ci zaparło, nie wiesz jak się nazywasz. Ale jest na to lekarstwo. Stań w rozkroku, podnieś obie ręce do góry, a następnie szybkim i zamaszystym ruchem opuść ręce wymawiając słówko "Och". Zrób tak kilka razy i znowu zaczniesz mówić.

No normalnie mi dech zaparło. Wyobrażacie sobie faceta, który w barze spotyka kobietę, na której widok robi mu sie gorąco i nie wie, co powiedzieć? A chwilę potem staje w rozkroku, podnosi obie ręce do góry a następnie szybkim i zamaszystym ruchem opuszcza ręce, wymawiając słówko "Och"? Robi tak kilka razy i zaczyna mówić: wróżka mi tak doradziła. Umówisz się ze mną?

Komentarze do wpisu: 30 Napisz komentarz

 1. Nie wyobrażam sobie tak debilnej sytuacji. To się nie może zdarzyć. Ale to nic nie szkodzi, autor horoskopu sam nie wierzy w głupstwa, które pisze. Horoskopy można układać pisząc na kartkach poszczególne frazy i łącząc potem losowo. Nie wiem jak nieznajoma mogłaby mnie przygniatać siłą perswazji. Napiera biustem? To po co cokolwiek mówić? Wypada raczej udać się na stronę i rozpocząć ćwiczenia gimnastyczne inne niż ochanie w rozkroku. Hm, właściwie to ochy w rozkroku mogą nastąpić, ale chyba bez wymachów rękami.

 2. Przynajmniej to nie był by standardowy podryw i z pewnością byś takiego kolesia zapamiętała. Czy by coś wskórał, to już inna sprawa…
  Pozdrawiam,

  Grzech

 3. no mi wrozka powiedziala, ze za zone bede miec ciemna blondynke. i co? i jak widze zajebista laske, to najpierw patrze na wlosy… a jak juz sie zgadzaja, podbijam i mowie, ze prawdopodobnie jest kobieta mojego zycia. nigdy wiecej nie pojde do wrozki!

 4. Nie tyle „nam”, co Tobie, Segritto: ostatnio brakuje mi ciekawych notek, z inteligentnym podejściem do jakiegoś tematu. Brakuje mi Twojego niekonwencjonalnego spojrzenia i ciętego języka. Brakuje mi tego, co było w Twoich notkach kiedyś i do czego się jakoś dziwnie przyzwyczaiłem.

 5. Dobrze, że dymostenes rozwinął myśl. Popieram go. Szkoda takiego talentu, jaki ma Segritta, na taki bełkot jak horoskopy. Segritto, pofilozofuj albo zrób jakąś błyskotliwą analizę. Daj strawę duchową zamiast kleiku.

 6. No niestety. Wypaliłam się i obudziłam wczoraj z IQ niższym o 100 punktów. Mam przeczucie, że już nigdy nie napiszę fajnej notki, skończyły się pomysły, wychodzę za mąż i będę od dziś etatowo rodzić dzieci. :)

 7. OK, pod warunkiem, że jedno z tych dzieci ja Ci zrobię. Będzie to dziewczynka płci żeńskiej, z moją urodą i Twoim IQ (tym niższym o 100 pkt). Damy jej imię z podwójną literką i duży posag. Będzie sławna, tylko jeszcze nie wiem w jakiej dziedzinie.
  To co, umowa zawarta?

 8. OK, pod warunkiem, że jedno z tych dzieci ja Ci zrobię. Będzie to dziewczynka płci żeńskiej, z moją urodą i Twoim IQ (tym niższym o 100 pkt). Damy jej imię z podwójną literką i duży posag. Będzie sławna, tylko jeszcze nie wiem w jakiej dziedzinie.
  To co, umowa zawarta?

 9. Nie rób jaj z tym wychodzeniem. Jak wyjdziesz to zajdziesz (albo odwrotnie), i może bedziesz szczęśliwa, ale wenę twórczą na pewno diabli wezmą. Szkoda by było Segritty. Ty tak na poważnie z tym wychodzeniem?

 10. Postanowione. Tylko jeszcze nie wiem, kiedy, bo muszę znaleźć dawcę dobrych genów. Więcej niż dobrych…
  Dymostenes, a Ty bogaty chociaż jesteś? I furę masz? A w niej kolekcję płyt Boysów?

 11. Źle mnie zrozumiałaś… ja nie chcę Ciebie za żone, chcę Ci tylko zrobić jedno malutkie dziecko. Geny mam rewelacyjne, mozemy nawet córkę nazwać Geena.
  OK, idę odwalać śnieg, bo już nasypało po jaj… eee… po pas :D

 12. dymostenes,

  Dlaczego tylko jedno? Czy to ze względu na skromny stan konta? Ciekawe czy S. bierze pod uwagę dawców genów, którzy osobiście zapieprzają przy śniegu. Zenek blues? Jak nie masz wypasionej fury, to napisz, że czytasz Faulknera. Może zadziała.

 13. alex, co prawda w ogole nie masz pojecia o czym piszesz, ale i tak fajnie, ze z nami jestes :))

  Segritto, daj mi czas na zebranie dyskografii tych Boysow… i sprecyzuj ktorych, bo rozni juz byli ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.