WYGRAJ ROCZNE OPŁACENIE DOMOWYCH RACHUNKÓW

Jestem zupełnie nieprzyzwyczajona do planowania wydatków. Jakoś do tej pory żyłam tak, że jeśli czegoś potrzebowałam, kupowałam to od razu. Nie zrozumcie mnie źle, to nie jest tak, że wydawałam pieniądze lekką ręką. Wręcz przeciwnie. Bardzo często po prostu nie było mnie na coś stać, więc …wmawiałam sobie, że tego tak naprawdę nie potrzebuję. Ale ostatnie miesiące roku 2017 upłynęły mi na zmianach nawyków finansowych. Postanowiłam zacząć planować. Potrzebuję czegoś? Wpisuję to na listę rzeczy do kupienia (to naprawdę bardzo ułatwiło też mojej rodzinie wybór prezentów gwiazdkowych dla mnie :)). Nie kupuję od razu, nie odkładam w nieskończoność, tylko czekam na okazję, sprawdzam sklepy, planuję mój własny budżet. Dzięki regularnym zakupom z platformą MAM (kliknij po relację z testów) teraz też wiem, ile miesięcznie wydaję na przykład na jedzenie oraz ile z tych wydanych pieniędzy mogę otrzymać w postaci środków na opłacenie rachunków za media. Wychodzi na to, że przy moich wydatkach, co miesiąc do mojej kieszeni może wracać około 50 zł, które w całości mogę przeznaczyć na opłacenie mojego rachunku za telefon. :)

Jeśli też się zarejestrowałeś w MAM  lub właśnie planujesz to zrobić, mam dla Ciebie dodatkową zachętę. Dziś ruszam z konkursem, w którym może wziąć udział każdy użytkownik MAM. Wystarczy skonfigurować tam konto (to błyskawiczne, oczywiście bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje) i wysłać mi mailem jedno zgłoszenie konkursowe.

Gotowi na zadanie konkursowe? Uwaga, proszę o skupienie:


NA PODANY NIŻEJ ADRES KONKURSOWY WYŚLIJ MI OPIS SWOJEGO ULUBIONEGO FINANSOWEGO LIFEHACKA…

…czyli triku, Twojego sposobu na sprawne zarządzanie finansami, mądre zakupy lub zaradne planowanie budżetu i wydatków, tak by był on jak najbardziej wydajny. Lifehack możecie przedstawić pisemnie, za pomocą zdjęcia lub wideo (ale znacie mnie i wiecie, że największą słabość mam do słowa pisanego, prawda?) :)

Mail powinien zawierać:

1. Odpowiedź na zadanie konkursowe, czyli słowny opis, graficzną prezentację lub krótkie nagranie video, jakiegoś finansowego lifehacka, tricku, mechanizmu, którego używasz, żeby zapanować nad wydatkami, planować domowy budżet lub po prostu zaoszczędzić pieniądze. Może być sprytny, zabawny, wyjątkowo skuteczny lub zaskakujący. Albo wszystko naraz. Grunt, że ma mnie ten lifehack zachwycić, bo to ja i jeden z przedstawicieli MAM będziemy mieli decydujący głos w wyborze zwycięzcy.

2. Skopiowaną i wklejoną klauzulę o następującej treści:
„Wyrażam zgodę spółce New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przy zgłoszeniu do Konkursu „Finansowe lifehacki” w celu przeprowadzenia Konkursu, przyznania Nagrody, ogłoszenia wyników Konkursu i przekazania informacji o jego zwycięzcy w zakresie danych przekazanych podczas zgłoszenia na stronie lub w aplikacji (blog, strona, vlog, wpisy w komentarzach w mediach społecznościowych), gdzie zostało opublikowane ogłoszenie o organizacji Konkursu, w związku z którym przekazałem moje zgłoszenie, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U.2016.922).”

3. Twoje dane niezbędne do przekazania nagrody, czyli Imię, Nazwisko i adres mailowy, którego użyłeś do założenia konta na platformie MAM.

4. W tytule wpisz „KONKURS MAM”.

UWAGA, jeśli wysyłasz zdjęcie, musi być ono w formacie .jpg i nie przekraczać 3 MB wielkości. Jeśli zgłaszasz pracę wideo, po prostu wyślij mi link do Youtube’a albo innego playera, gdzie zamieściłeś filmik. 


NAGRODA

Nagrodą w konkursie jest roczne opłacenie domowych rachunków za media do kwoty 400 zł miesięcznie, czyli rocznie 4800 zł. Opłacenie tych rachunków nastąpi za pośrednictwem platformy MAM, dlatego niezbędne jest założenie tam konta. 

WYBÓR ZWYCIĘZCY

Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorę (razem z przedstawicielem organizatora konkursu) aż 3 najfajniejsze, czyli takie, które mnie najbardziej rozbawią lub zachwycą albo też zaskoczą. Pamiętajcie, że jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Jeśli wyślecie więcej, będziemy brać pod uwagę tylko to pierwsze.

CZAS TRWANIA KONKURSU

Konkurs trwa od dziś, czyli od 4 stycznia 2018, godz. 16:00 – do 18 stycznia, godz. 23:59.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU

Wyniki ogłoszę w aktualizacji tego wpisu dnia 22 stycznia 2018. Zwycięzca będzie miał następnie 5 dni na kontakt z organizatorem konkursu w celu odebrania nagrody.

REGULAMIN 

Biorąc udział w konkursie, jednocześnie wyrażasz zgodę na regulamin. Przeczytaj, zapoznaj się, czytanie regulaminów jest seksowne i warto sobie takie nawyki wyrobić.


No to powodzenia Wam życzę, nie trzymajcie swoich finansowych lifehacków tylko dla siebie, dzielcie się nimi z innymi, niech nam też się finansowo lepiej i szczęśliwiej dzięki nim żyje. :))

Aaaa, zapomniałabym. Nie musicie brać udziału akurat w moim konkursie. Te same nagrody można wygrać u pozostałych 11 blogerów testujących platformę MAM. To od Was zależy, na czyj gust chcecie się zdać i kto, Waszym zdaniem, najbardziej doceni akurat Wasze finansowe tricki. Dlatego zanim zdecydujecie się na mój konkurs, odwiedźcie pozostałe blogi.Nie u każdego jest tyle samo nagród do wygrania. Oto lista pozostałych blogów:

Matka tylko jedna
Mum and the city
Makóweczki
Antyweb
Tabliczni
Jestem Geekiem
DailyWeb
Rekin Finansów
Bez Kanału
Finanse na obcasach
Pieniądz jest kobietą

 

UPDATE: WYNIKI KONKURSU

No to mamy zwycięzców, a właściwie… zwyciężczynie. Ale zanim podam Wam nazwiska, opowiem trochę o zgłoszeniach, jakie do mnie spłynęły.
– Zdecydowanie najwięcej dostałam tricków związanych z planowaniem wydatków, czyli wszelkie listy zakupowe, arkusze w excelu, sklepy internetowe i porównywanie cen produktów przed zakupem. To oczywiście fantastyczne metody na oszczędzanie, ale może właśnie dlatego cieszyły się taką popularnością wśród konkursowiczów.
– Na szczęście było tylko kilka wierszyków. ;)
– Jedna ze zwyciężczyń podała trick, który mnie absolutnie zaskoczył. I uważam, że jest tak dobry, że po prostu muszę go pchnąć dalej w świat. Otóż jeśli planujecie ślub i chcecie sobie uszyć suknię ślubną na wymiar, to… jedźcie do Wietnamu. Tam, zamiast 3 tys. zł, wydacie na nią równowartość 400 zł. A za resztę macie super wyjazd, bo Wietnam jest boski (i niedrogi!). :)
– To niesamowite, jak wielu ludzi jest super ogarniętych w dysponowaniu własnym budżetem. Serio, nie miałam więcej niż 3 nagrody, ale przynajmniej 20 osób zasługuje na finansowego Nobla za tak świadome i zorganizowane wydawanie pieniędzy. Od kopert z podzieloną kasą z wypłaty, przez skarbonki, finansowe “diety”, świetne tricki zaczerpnięte od Michała Szafrańskiego, po różne sposoby na kontrolowanie samego siebie, czyli nagradzanie się za oszczędzanie (i karanie za niepotrzebne wydatki), wysyłanie partnera po zakupy z listą (jeśli wiemy, że my kupimy przy okazji tonę niepotrzebnego badziewia). No i całkiem sporo osób wręcz inwestuje w oszczędzanie. Czyli np. płaci za gruntowny przegląd izolacji termicznej domu, żeby potem zaoszczędzić w skali roku – albo wymienia stary piec na nowy, droższy, ale dużo tańszy w długim użytkowaniu. Naprawdę kompleksów można przy Was się nabawić. Ja po prostu staram się co miesiąc coś odłożyć na drugim koncie. A czuję, że gdybym stosowała te wszystkie lifehacki, to bym mogła teraz dookoła Świata popłynąć! :D

Dobra, dość gadania, oto zwyciężczynie:

Anna Pawłowska (siostro w oszczędzaniu, mamy bardzo podobne podejście do wydawania kasy! <3)
Izabela Wesołowska (zaimponowałaś mi, dziewczyno. I koniecznie pokaż tę suknię!)
Anna Sadka (zamierzam wprowadzić twój trick ze światłami na czujniki w życie. Dzięki temu oszczędzę Sebie nerwów, bo ciągle się na mnie wścieka, że nie wyłączyłam światła w łazience. ;)).

Dziewczyny, w sprawie odbioru nagrody kontaktujcie się z Dianą (diana.stachera@freebee.pl). Macie na to 5 dni. Najlepiej, jeśli napiszecie do niej z tego samego maila, którego użyłyście do wysłania mi zgłoszenia. Razem potwierdzicie sobie wszystko i dowiecie się, w jaki sposób w roku 2018 będziecie opłacać domowe rachunki z MAM:)

I jeszcze tylko obowiązkowa klauzula dla Was, tylko do przeczytania, nie trzeba jej nigdzie kopiować i wklejać:

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych, zebranych dla potrzeb weryfikacji wyników Konkursu „Finansowe lifehacki” jest New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 (dalej jako: „NMV”).
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez NMV w celu weryfikacji spełnienia przez Ciebie warunków Konkursu oraz dla celów marketingowych, kontaktowych, archiwizacyjnych i reklamacyjnych.
Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, w tym m.in. w przypadku takiego żądania podmiotu uprawnionego lub gdy wyrazisz na takie udostępnienie zgodę.
Przysługuje Ci prawo do dostępu i poprawiania Twoich danych.

Gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Czuję się teraz dużo mądrzejsza dzięki Wam! :D