WYGRAJ ROCZNE OPŁACENIE DOMOWYCH RACHUNKÓW

Jestem zupełnie nieprzyzwyczajona do planowania wydatków. Jakoś do tej pory żyłam tak, że jeśli czegoś potrzebowałam, kupowałam to od razu. Nie zrozumcie mnie źle, to nie jest tak, że wydawałam pieniądze lekką ręką. Wręcz przeciwnie. Bardzo często po prostu nie było mnie na coś stać, więc …wmawiałam sobie, że tego tak naprawdę nie potrzebuję. Ale ostatnie miesiące roku 2017 upłynęły mi na zmianach nawyków finansowych. Postanowiłam zacząć planować. Potrzebuję czegoś? Wpisuję to na listę rzeczy do kupienia (to naprawdę bardzo ułatwiło też mojej rodzinie wybór prezentów gwiazdkowych dla mnie :)). Nie kupuję od razu, nie odkładam w nieskończoność, tylko czekam na okazję, sprawdzam sklepy, planuję mój własny budżet. Dzięki regularnym zakupom z platformą MAM (kliknij po relację z testów) teraz też wiem, ile miesięcznie wydaję na przykład na jedzenie oraz ile z tych wydanych pieniędzy mogę otrzymać w postaci środków na opłacenie rachunków za media. Wychodzi na to, że przy moich wydatkach, co miesiąc do mojej kieszeni może wracać około 50 zł, które w całości mogę przeznaczyć na opłacenie mojego rachunku za telefon. :)

Jeśli też się zarejestrowałeś w MAM  lub właśnie planujesz to zrobić, mam dla Ciebie dodatkową zachętę. Dziś ruszam z konkursem, w którym może wziąć udział każdy użytkownik MAM. Wystarczy skonfigurować tam konto (to błyskawiczne, oczywiście bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje) i wysłać mi mailem jedno zgłoszenie konkursowe.

Gotowi na zadanie konkursowe? Uwaga, proszę o skupienie:


NA PODANY NIŻEJ ADRES KONKURSOWY WYŚLIJ MI OPIS SWOJEGO ULUBIONEGO FINANSOWEGO LIFEHACKA…

…czyli triku, Twojego sposobu na sprawne zarządzanie finansami, mądre zakupy lub zaradne planowanie budżetu i wydatków, tak by był on jak najbardziej wydajny. Lifehack możecie przedstawić pisemnie, za pomocą zdjęcia lub wideo (ale znacie mnie i wiecie, że największą słabość mam do słowa pisanego, prawda?) :)

Mail powinien zawierać:

1. Odpowiedź na zadanie konkursowe, czyli słowny opis, graficzną prezentację lub krótkie nagranie video, jakiegoś finansowego lifehacka, tricku, mechanizmu, którego używasz, żeby zapanować nad wydatkami, planować domowy budżet lub po prostu zaoszczędzić pieniądze. Może być sprytny, zabawny, wyjątkowo skuteczny lub zaskakujący. Albo wszystko naraz. Grunt, że ma mnie ten lifehack zachwycić, bo to ja i jeden z przedstawicieli MAM będziemy mieli decydujący głos w wyborze zwycięzcy.

2. Skopiowaną i wklejoną klauzulę o następującej treści:
„Wyrażam zgodę spółce New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przy zgłoszeniu do Konkursu „Finansowe lifehacki” w celu przeprowadzenia Konkursu, przyznania Nagrody, ogłoszenia wyników Konkursu i przekazania informacji o jego zwycięzcy w zakresie danych przekazanych podczas zgłoszenia na stronie lub w aplikacji (blog, strona, vlog, wpisy w komentarzach w mediach społecznościowych), gdzie zostało opublikowane ogłoszenie o organizacji Konkursu, w związku z którym przekazałem moje zgłoszenie, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U.2016.922).”

3. Twoje dane niezbędne do przekazania nagrody, czyli Imię, Nazwisko i adres mailowy, którego użyłeś do założenia konta na platformie MAM.

4. W tytule wpisz „KONKURS MAM”.

UWAGA, jeśli wysyłasz zdjęcie, musi być ono w formacie .jpg i nie przekraczać 3 MB wielkości. Jeśli zgłaszasz pracę wideo, po prostu wyślij mi link do Youtube’a albo innego playera, gdzie zamieściłeś filmik. 


NAGRODA

Nagrodą w konkursie jest roczne opłacenie domowych rachunków za media do kwoty 400 zł miesięcznie, czyli rocznie 4800 zł. Opłacenie tych rachunków nastąpi za pośrednictwem platformy MAM, dlatego niezbędne jest założenie tam konta. 

WYBÓR ZWYCIĘZCY

Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorę (razem z przedstawicielem organizatora konkursu) aż 3 najfajniejsze, czyli takie, które mnie najbardziej rozbawią lub zachwycą albo też zaskoczą. Pamiętajcie, że jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Jeśli wyślecie więcej, będziemy brać pod uwagę tylko to pierwsze.

CZAS TRWANIA KONKURSU

Konkurs trwa od dziś, czyli od 4 stycznia 2018, godz. 16:00 – do 18 stycznia, godz. 23:59.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU

Wyniki ogłoszę w aktualizacji tego wpisu dnia 22 stycznia 2018. Zwycięzca będzie miał następnie 5 dni na kontakt z organizatorem konkursu w celu odebrania nagrody.

REGULAMIN 

Biorąc udział w konkursie, jednocześnie wyrażasz zgodę na regulamin. Przeczytaj, zapoznaj się, czytanie regulaminów jest seksowne i warto sobie takie nawyki wyrobić.


No to powodzenia Wam życzę, nie trzymajcie swoich finansowych lifehacków tylko dla siebie, dzielcie się nimi z innymi, niech nam też się finansowo lepiej i szczęśliwiej dzięki nim żyje. :))

Aaaa, zapomniałabym. Nie musicie brać udziału akurat w moim konkursie. Te same nagrody można wygrać u pozostałych 11 blogerów testujących platformę MAM. To od Was zależy, na czyj gust chcecie się zdać i kto, Waszym zdaniem, najbardziej doceni akurat Wasze finansowe tricki. Dlatego zanim zdecydujecie się na mój konkurs, odwiedźcie pozostałe blogi.Nie u każdego jest tyle samo nagród do wygrania. Oto lista pozostałych blogów:

Matka tylko jedna
Mum and the city
Makóweczki
Antyweb
Tabliczni
Jestem Geekiem
DailyWeb
Rekin Finansów
Bez Kanału
Finanse na obcasach
Pieniądz jest kobietą

Komentarze do wpisu: 2 Napisz komentarz

Dodaj komentarz