O mnie

HISTORIA BLOGA

Blog Segritta powstał w 2005 roku i przez kilka pierwszych lat istnienia był zwykłym,
chaotycznym zbiorem myśli, które nawet nikogo specjalnie nie bulwersowały, bo jeszcze nikt go nie czytał. No, parę osób czytało, ale to były czasy, gdy liczba 300 czytelników miesięcznie robiła ogromne wrażenie na blogerze, który przecież pisał sobie ot tak, hobbystycznie i nie spodziewał się, że kogokolwiek poza jego mamą zainteresuje ta pisanina. Z czasem to hobby przerodziło się w pasję, a pasja w zawód. Dziś, gdy ktoś mnie pyta, co robię w życiu, odpowiadam: jestem blogerką.

O CZYM PISZĘ?

Na blogu znajdziesz same bezeceństwa i herezje, które z pewnością Cię zbulwersują i doprowadzą do oczywistych wniosków: jestem starą, grubą i brzydką babą, którą na domiar złego Bug pokarał głupotą. Możesz już zacząć mi współczuć. Zanim jednak wyrazisz swoje współczucie w komentarzu, zapoznaj się z regulaminem bloga. To nam obojgu wyjdzie na zdrowie :)

Główną tematyką bloga jest psychologia, a drugie miejsce należy do parentingu.

Fanpage bloga Segritta na Facebooku znajduje się pod tym linkiem: klik. Jeśli zalajkujesz go, będziesz otrzymywał informacje o niektórych moich tekstach, gdyż zamieszczam tam odnośniki do wszystkich publikowanych na blogu artykułów. Jeśli nie chcesz przegapić żadnego tekstu, zaznacz opcję „otrzymuj powiadomienia” pod przyciskiem polubienia. Dzięki temu dostaniesz informację o każdym nowym wpisie.

la baule plaza

Jeśli chcesz mnie podejrzeć poza blogiem, jest kilka kanałów, na których jestem aktywna:

FACEBOOK

Mój prywatny profil na fejsie (klik) jest w istocie publiczny, więc można mnie na nim podglądać, kikając przycisk „follow”/”obserwuj”. Pojawiają się tam różne zdjęcia, pytania do przyjaciół lub czytelników, różne krótkie myśli (które często potem trafiają do działu „szorty„) oraz linki do stron, artykułów lub zdjęć, które mi się spodobały.

INSTAGRAM

Konto na Instagramie (klik), które coraz bardziej mi się podoba i zamieszczam tam naprawdę sporo zdjęć, których nie publikuję ani tu ani na Facebooku. To takie okno na świat widziany moimi oczami, no i oczywiście spora baza #selfie, czyli autoportretów, jak to u blogerki ;)

Youtube

A to mój kanał youtube, gdzie czasem pojawiają się nowe filmiki. Czasem. Jeszcze nie wzięłam się na poważnie za vlogowanie i nie wiem, czy kiedykolwiek się wezmę, biorąc pod uwagę moją niechęć do występowania przed kamerą.

Polecane blogi innych autorów

Oprócz pisania bloga, czytam też blogi. Niewiele, ale jednak. Są to bezdyskusyjnie najlepsze blogi w sieci, więc warto zapoznać się z ich listą.

Kontakt

Wyrazy zachwytu, propozycje wsparcia finansowego i oferty matrymonialne proszę słać na maila:

Obiecuję, że nie na wszystkie odpowiem.

Matylda Kozakiewicz

IMG_8436vsaturation-kopia