3 krótkie ogłoszenia parafialne

1. Fanpage Segritty zdobył w tym tygodniu 10 tysięcy fanów. Hucznie celebrowaliśmy to wydarzenie soczkami i herbatą, bo podobno szampan Piccolo to sama chemia. Odśpiewałam tego dnia La Cucarachę i nawet miałam ją gdzieś w formie filmu opublikować, ale wyszło strasznie brzydko, więc ograniczę się do podziękowań: DZIĘKUJĘ! :D

2. Za chwilę jedziemy do Sopotu i potem na chwilkę na moje ukochane Kaszuby. Na caaaały, dłuuugi weeeeekend. Zamierzamy się lansić w dresach na Monciaku, odwiedzić 3 siostry, robić zdjęcia pozostałościom liści na drzewach i wdychać jod, bo to zdrowe. Na blogu raczej nic się nie pojawi, za to sporo będę wrzucać na instagram (klik).

3. Po powrocie ostro biorę się za nowy szablon bloga, który już prawie mamy z grafikiem. I logo nowe już jest. Niewykluczone, że w którymś momencie się zawieszę i będę Was prosić o pomoc w wyborze jakiejś opcji.

PS. Co do ciąży, jestem teraz w tym głupim momencie, kiedy brzuch jeszcze nie wygląda ciążowo, ale już jest, więc jeszcze nikt mi miejsca nie ustąpi, za to pani w cukierni może mi pączka nie sprzedać. Płci wciąż nie znam. Do zobaczenia na insta :)

Komentarze do wpisu: 15 Napisz komentarz

  1. Segusiu,

    pod sercem nosisz cudownie opakowany prezent. Nie podglądaj!!!
    Niech będzie po prostu sobą aż do wyjścia z błogiej, prenatalnej kąpieli.
    Tajemnicę płci poznasz tuż po porodzie :-)

  2. Ms Aniako napisał(a):

    Pamiętam, jak wyłam zdołowana pod wpływem hormonów, kiedy mój brzuch jeszcze nie wyglądał na ciążowy, ale już był, więc wyglądałam, jakbym się objadła – problemy ciężarnej ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *