Kilka miłych słów o pięciu znienawidzonych przez polski internet postaciach.

znienawidzone przez internet postaci

W moim domu rodzinnym zawsze panowała pewna zasada świąteczna. Niezależnie od tego, jak bardzo byliśmy skłóceni ze sobą, obrażeni na kogoś, źli, podminowani, zirytowani – gdy nadchodziły święta (wigilia, Wielkanoc, Sylwester, urodziny), odkładaliśmy broń i w domu panowała pełna życzliwości atmosfera. I pomimo że teoretycznie do kłótni mogliśmy po świętach wrócić, jakoś nigdy nie wracaliśmy.

W związku z tymi pięknymi, białymi świętami postanowiłam być miła nie tylko dla rodziny – ale też dla różnych polskich celebrytów, którym codziennie internety dogryzają. Opluwają ich na pudelkach, fejsbukach i forach. Jadą po nich z różnych powodów – czasem słusznych, czasem mniej, czasem z zazdrości. Wybrałam piątkę, której chyba najczęściej się dostaje. Dziś rozkładam nad nimi parasol ochronny i Was też zachęcam do szukania samych pozytywów w czarnych charakterach polskiego internetu. I nie ma że „choć jej nie lubię, to…”. Żadnych „choć”. Same miłe rzeczy, również w komentarzach. Challenge accepted? Zaczynamy:

Jarosław Kaczyński – był dobrym, opiekuńczym synem dla swojej ukochanej matki. Jak się czasem uśmiecha, to jest to naprawdę urocze. Ma wysoką wrażliwość społeczną i poczucie sprawiedliwości, o którą konsekwentnie walczy. Mieszka na Żoliborzu, jest dobrze wykształcony, nie czyta swoich przemówień z kartki i ma poczucie humoru!

Tadeusz Rydzyk – No dobra, to niesprawdzona informacja, ale wyczytałam, że Rydzyk – co by było naprawdę rzadkie i godne pochwały – mieszka bardzo skromnie, zgodnie ze ślubami ubóstwa, w zwyczajnej, zakonnej celi. Czasem pyta gości, czy chcieliby zobaczyć jego maybacha, po czym pokazuje im plastikową miniaturę samochodu, która stoi na półce w jego gabinecie w siedzibie radia Maryja.

http://www.fakt.pl/
http://www.fakt.pl/

Grycanki – cieszę się, że są, pokazują się w mediach, odważnie się ubierają i chodzą na pokazy mody, bo luzują trochę ten chudy standard urody, który stał się zwyczajnie nudny. Bo kto powiedział, że na czerwonym dywanie mają się pokazywać tylko ludzie w rozmiarze S? A Marta Grycan jest po prostu piękną kobietą.

http://www.gazeta.pl/
http://www.gazeta.pl/

Doda – ma twardą skórę, mocny charakter, charyzmę i odwagę, by być szczerą publicznie. Kupiła mnie tekstem o piciu wina i paleniu zioła przez autorów Biblii. No i wciąż zachwyca mnie w eleganckiej sesji, jaką miała dla miesięcznika Pani.

doda pani

 

Natasza Urbańska – kolejna piękna kobieta, która w dodatku jest naprawdę profesjonalistką na scenie. Pracowałam kiedyś na evencie, na którym miała kilka występów i muszę przyznać, że na żywo jest równie doskonała co na ekranie. Świetnie przygotowana choreograficznie, seksowna, umiejąca nie tylko wyglądać, ale też pięknie się ruszać i śpiewać. A nie jest łatwo to wszystko połączyć!

 

Komentarze do wpisu: 20 Napisz komentarz

 1. Rydzyka najpewniej pokocham, gdy zdecyduje się zakończyć karierę w szołbizie. właśnie za tę odważną decyzję.

  do reszty nawet nie trzeba mnie specjalnie przekonywać, uściskałabym wielkanocnie nawet Jaro!

 2. Misia napisał(a):

  Właściwie to wszyscy celebryci zasługują na pewien rodzaj szacunku – pragną jakiejś tam sławy i właśnie to osiągają.

 3. blada sowa napisał(a):

  Już parę lat mija, odkąd byłam na musicalu Metro, gdzie główne role mieli akurat Natasza Urbańska i Rafał Drozd i według mnie oboje byli niesamowici. Szkoda, że studio Buffo nie podaje ich w obecnej obsadzie.

 4. Isinlor napisał(a):

  Eh… Z obiegu wypadłem. Kto to Natasza Urbańska, kto to te Grycanki? Chciało by się sparafrazować Ozziego „who the f…”, ale nie wolno. Natasza – ok, tylko te Grycanki… To jakieś kobiety lansujące nową modę i dlatego są znane? Ktoś mi wytłumaczy :D ?

 5. gola_pionierka napisał(a):

  Ja z natury jestem dobra i miła, więc dla mnie to nie wyzwanie.

  Jarosław Kaczyński – wiadomo, że mieszka w najlepszej dzielnicy w Warszawkie, kocha zwierzęta i przygarął kota ze schroniska. I ma przystojnego ochroniarza:)

  Tadeusz Rydzyk – dzięki niemu staruszki czują się potrzebne i mają coś dla siebie

  Marta Grycan – ma fajne piersi i ładny uśmiech. I bardzo apetycznie wyglądają jej ciasta.

  Doda – hm… najtrudniej. ambitna jest i umie dążyć do celu. Zaliczone?:)

  Natasza Urbańska – ambitna, pracowita i osiągnęła duży sukces. Jest artystką, a nie tylko celebrytka.

 6. Damian napisał(a):

  Wybacz że piszę to tutaj, ale mam zamiar zabrać się dzięki tobie za naukę dykcji (ten poradnik z korkiem :). Kiedyś uczęszczałem do logopedy, ale przestałem. Jak szybko pozbyłaś się niedociągnięć w dykcji?

    1. Damian napisał(a):

     Chciałem usprawnić swój głos i na jakimś forum zalecono mi ćwiczenia artykulacyjne i dykcji. Nie mam problemu z wymawianiem sz, cz i całej reszty. Czasem przy czytaniu tekstu zaplącze mi się język (przy piosenkach najczęściej) i gdy gubię rytm i chcę czytać dalej popełniam coraz więcej błędów. Może to z powodu, że przerwałem kiedyś naukę dykcji, kiedy już jako tako pozbyłem się seplenienia. Może próbka głosu się na coś zda, także proszę (może uda Ci się coś z tego wyczytać): http://www.sendspace.com/file/fol1n3 (Ogólnie tego, że potrzeba mi ćwiczeń dowiedziałem się w momencie kiedy zapytałem o to czy przeszedłem mutację, bo z głosu zadowolony nie byłem. Stwierdzili, że to może poprawić brzmienie, także szukam wskazówek)

 7. K. napisał(a):

  Słyszałam kiedyś taki dowcip:

  Umarł największy recydywista, złodziej, przestępca i wszystko co najgorsze w jednym. Na pogrzebie gdzie wszyscy tak naprawde czuli ulgę, że skończyły się z nim problemy, ksiądz poprosił aby ktoś wygłosił mowę pożegnalną ale pojawił się problem bo przecież o zmarłym nie powinno się mówić źle. Nastała cisza, ludzie myślą, myślą aż w końcu ktoś z tłumu wykrzyknął:

  – jego brat był gorszy!

  A tak na poważnie to fajnie, że pojawił się taki wpis – bo prawda jest taka, że wygodniej nam patrzeć na tych ludzi przez pryzmat tego co zrobili źle a mało kto się zastanowi nad dobrymi cechami tych ludzi.

  Obydwaj bracia Kaczyńscy zawsze byli przede wszystkim ludźmi. Mój były wykładowca, który jest te z sędzią był ze swoją żoną na oficjalnej uroczystości gdzie był też śp. Lech Kaczyński jako Prezydent. Żona wykładowcy jak zobaczyła że Prezydent rozdaje autografy to do niego podbiegła i powiedziała mu żeby nie rozdawał autografów bo ludzie potem będą sprzedawać na allegro. Nastąpiła chwilowa cisza, wykładowca czerwony ze wstydu odciągnął stamtąd swoją żonę a po jakimś czasie Prezydent podszedł do tej pani i powiedział: „Dziękuję, że mnie Pani ostrzegła”.

 8. Cila Cecila napisał(a):

  O. Rydzyk, pomimo tego, że jest założycielem i dyrektorem Radia Maryja oraz TV Trwam, pozostaje zwykłym redemptorystą – zakonnikiem, którego obowiązują śluby ubóstwa i posłuszeństwa. Dziś się dowiedziałam z „pierwszej ręki” – faktycznie, jedyny maybach, jakiego posiada to plastikowa miniaturka. Czasem jeździ Audi, które jest własnością klasztoru. Posiada też swój samochód; Golfa 4, dostał go w prezencie od wdzięcznego słuchacza/widza. Ale z racji funkcji, jakie pełni, które wymagają sporej mobilności, nie rozumiem, czemu niektórzy zdają się wymagać, żeby Tadzio jeździł wszędzie rowerem :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *