Ankieta

Zaczyna mnie już nudzić fakt, że co chwila znajduje się na blogu komentator, który "odkrywa" coś, co jest oczywiste i zionie z tego bloga na kilometr. Ja wiem, że to jest dla niektórych podniecające – napisać krytyczny komentarz i pochwalić się swoją przenikliwością, ale, na Boga, wszyscy wiedzą, że mam wściekle wielkie ego, jestem dumna, pewna siebie i egoistyczna a ten blog jest miejscem, które stworzyłam głównie dla WŁASNEJ przyjemności.

Zaakceptujcie ten fakt i nauczcie się z nim żyć!

…Z drugiej strony wiem, że może być cholernie trudne – tak po prostu przejść koło mojego bloga, nie nabawiając się traumy, wodogłowia czy innej grzybicy. W końcu każdy porządny obywatel czuje potrzebę wyrażenia swojej opinii na mój temat i nie potrafiłby po prostu więcej tu nie zaglądać. Niejaki tw.zenek zasugerował więc inne rozwiązanie największego problemu tego bloga:

zenek radzi

To mi uzmysłowiło, że faktycznie może ja nie powinnam pisac tego bloga albo przynajmniej ukryć go przed szerszą publicznością. Za mało Was słucham. Sama podejmuję decyzje, które przecież nie muszą się Wam podobać. Teraz więc sami zdecydujcie, jaka przyszłość powinna czekać Segrittę na rurzowo.

SONDA
Co powinnam zrobić z tym blogiem?
Zamknac go w cholere i niczego juz nie pisac
Skasowac go w cholere, zeby juz nikomu nie przeszkadzal
Zahaslowac go w cholere, zeby wchodzili tu tylko mnie podobni
Ja tez mam wielkie ego, wiec niczego nie zmieniaj
Wcale nie masz wielkiego ego. Jestes slodka, skromna i mila.
Zadne z powyzszych. Swoja opinie wyraze w komentarzu