Apel do radia

Drogie wszystkie stacje radiowe,

Przestańcie już puszczać tego Gotya, bo zaczynam źle reagować na cymbałki, czy cokolwiek tam plumka w tle. Za każdym razem, gdy słyszę „somebody that I used to know” widzę tego hipstera śpiewającego Helveticą i gdyby to jeszcze był ładny widok… ale facet z miną zbitego spaniela śpiewający nago o bólu i samotności nie jest seksi . I do tego jeszcze jakieś bzdurne coelhizmy w wersji emo: „You can get addicted to a certain kind of sadness „. Gotyu biedny, jeśli laska wysyła kumpli po swoje rzeczy do Twojego mieszkania a potem zmienia numer, to znaczy, że za często się pod ścianą malowałeś i uznała Cię za wariata. Get ovet it. Dżizas.

Drogie radiostacje, przypominam Wam też, że ta piosenka zrobiła karierę tylko dlatego, że ktoś zrobił jej niezły cover i ludzie zaczęli go na fejsa wrzucać.

 

PS. Zaz „Je veux” to piosenka sprzed prawie dwóch lat. Nie czekajcie na Internet. Nie wyręczajcie się nami. Znajdujcie coś sami.

Ave.

Komentarze do wpisu: 14 Napisz komentarz

  1. I dlatego też, jako przyszła gwiazda muzyki niezależnej (wiem, że masz alergię), stawiam sobie cel: jak już pisać o takich „pierdołach”, to przynajmniej ubiorę tą w jakąś surrealistyczną otoczkę, jak np. facet uwięziony w routerze, a w około tylko jakieś lampki i czipy. To jest dopiero problem…

  2. A ja tam lubię tę piosenkę, chociaż teledysk dość osobliwy ;) chociaż dzięki borze, że nie słucham radia i ostatni raz kiedy ją usłyszałam (a to były początki) było dobre 1,5 miesiąca temu. Każdą piosenkę, nawet najlepszą można obrzydzić przez puszczanie jej non stop w kółko, takie zamęczanie słuchacza, ugh.

  3. „facet z miną zbitego spaniela śpiewający nago o bólu i samotności nie jest seksi”

    podsumowanie wręcz idealne!!! przy widełó mam odruch wymiotny, muzyka sama w sobie tyłka nie urywa, a teledysk MSZ tylko pogarsza sprawę, mimo tego i tak większość znajomych darzy ten kawalek większą lub jeszcze większa sympatią – tym bardziej cieszy mię fakt, że odnalazlam kogoś kto w tej kwestii wyznaje mniej więcej podobną opinię :D

  4. tu sa same podobne memu i nie tylko memu swiatopoglądu opinie, a nie stem chyba w tym mniemaniu odosobniony – udowodnijcie i glosujcie! :)

  5. Przecież Gotye stał się znany dzięki wczesnojesiennej czołówce TVN (gdzie sama się w nim zakochałam) a nie dużo późniejszym coverom. Potem było Chilli Zet (na którym ja jadę). Dopiero od niedawna męczą go inne stacje. Cover do mnie zupełnie nie przemówił. Helou, no tym razem to i tak net się spóźnił ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.