Dajcie zarobić!

Uważni obserwatorzy na pewno zauważyli nowy widget reklamowy na blogu. Bo oto ruszyły testy serwisu AdTaily na bloxie i dzięki rodzinnym koligacjom, małej lapówce oraz kilku lodzikom – udało mi się zakawalifikować do grupy testerów. Czuję się jak pionierka :)

Początki reklam na blogach nie są może jakimś wielkim przełomem, bo na razie pieniądze zarobione na takowych starczają ledwo na fajki, ale ja jestem pełna optymizmu, gdy widzę powoli zmieniające sie postrzeganie blogosfery i jej potencjału reklamowego. 

No to teraz tylko czekać na reklamy GPS-ów, pompek do powiększania penisa i Radia Maryja. :)

Komentarze do wpisu: 10 Napisz komentarz

  1. Nareszcie może być jakiś pożytek z komentatorów. Postanowiłem być dobrym gościem bloga i kliknąłem w baner. Przeczytałem nawet to, co mi się wyświetliło po kliknięciu. Było o mydle i jakimś celulicie. Bardzo ciekawe, chociaż sądzę, że nie jestem targetem tej reklamy. Mam nadzieję, że nie oznacza to także, że nie jestem targetem bloga! Cieszę się jednak, że dzięki mnie Segritta będzie sobie mogła zapalić, jak ktoś jeszcze kliknie to może nawet jakieś wyjątkowo dobrej jakości papierosy :-)

  2. Zrób nową notkę o długości penisów (albo odśwież starą), to zarobisz na kontener fajek. Swoja drogą ta notka o penisach jest chyba najbardziej komentowaną i najczęściej oglądaną w historii tego blogu ;).

  3. ej, nie musicie klikac. Od dni mam liczone a nie od klikniec :) Poza tym, AdTaily jeszcze mi nic nie wkleiło. Ten bannerek to z blogvertising. :)

  4. Czuj się pioniersko :) Ja również dołączyłem do tego grona ;p

    Seg, przy okazji, czy tobie też przeszkadza paypal jako jedyna forma płatności w AT?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *