Drugi konkurs żywcowy!

No wreszcie, trochę opóźniony, ale jest… KONKURS! :)

Zbliża się zima. Tak. Wiem, że trwa jeszcze lato i nie myślicie jeszcze o polskiej, szarej zimie, ale ona JEST coraz bliżej. Niektórym zaczęła się szkoła, inni wyciągają już swetry z szaf, liście zaczynają żółknąć… A zaraz będzie szara chlapa. I znowu będziemy tęsknić do pierwszych wiosennych promieni słonecznych, krótkich spódniczek i komarów. Chcę Was więc zmusić do zrobienia zapasów na tę zimę. Zapasów w postaci tony letnich, słonecznych zdjęć – z gór, morza, jezior i lasów, którymi będziemy mogli się ogrzać za pięć miesięcy. Wakacje się skończyły, więc jeśli nie macie możliwości wyjazdu na urlop, wystarczy przejść się do parku albo zahaczyć o ogródki kawiarniane, które już niedługo przecież pozamykają. Trampki na nogi, aparaty w dłonie i wara od komputera!

A teraz skupcie się, bo wytłumaczę, czego od Was dokładnie oczekuję. Poproszę o cudną, letnią fotkę ilustrującą jedną z czterech głównych wartości Żywca Zdroju: „wsparcie”, „otwartość na innych”, „autentyczność” lub „odpowiedzialność”. Nie musi to być profesjonalna fotografia. Tradycyjnie będzie też liczył się pomysł, poczucie humoru lub niekonwencjonalność zdjęcia. Wśród nagrodzonych trzech pierwszych miejsc mają więc szansę znaleźć się zarówno profesjonaliści jak i amatorzy z wyobraźnią. Do zdjęcia proszę dopisać (może być w treści maila) nazwę jednej z czterech wartości, do której fotografia się odwołuje. Może to być dłuższy opis – i jeśli będzie wyjątkowo fajny i dopełniający zdjęcie – też go opublikuję. Ale najważniejszy jest obrazek.

Prace proszę nadsyłać na adres mailowy , w temacie wiadomości wpisując słowo „KONKURS”. Dla ułatwienia możecie też od razu wpisać w treści wiadomości swoje dane adresowe, na które później będą wysyłane nagrody.

Oczywiście zdjęcia muszą być Waszego autorstwa, z pełnymi prawami a Wy musicie zaakceptować regulamin konkursu, by wziąć w nim udział. Wysłanie maila jest równoznaczne z zaakceptowaniem tego regulaminu.

Konkurs rozpoczyna się dziś czyli 1 września 2011 i twa dziesięć dni – czyli do 10 września 2011.

Wygrać możecie cyfrowe ramki do zdjęć KODAK P750 (trzy pierwsze miejsca)

…a dodatkowo dla dziesięciu wyróżnionych miejsc będą upominki w postaci zapasu wody Żywiec Zdrój. :)

Zwycięzców wybierze trzyosobowa komisja, której będę na ucho szeptać różne rzeczy. :) A wygrani zostaną ogłoszeni tu, na blogu i po otrzymaniu od nich danych adresowych – dostaną nagrody do domu.

No, to do dzieła. Focić, focić, focić.
A… zapomniałabym… ze względów technicznych poproszę o niezaduże zdjęcia. Najlepiej takie nieprzekraczające wagi 1MB o szerokości 800px.