Finał testu Lenor

lenor

Tydzień testów Lenora dobiegł końca, Tomek wykonał wszystkie zadania a ja mogę się wreszcie położyć w tym łóżku w Złotych Tarasach i sprawdzić, czy pościel utrzymała świeży zapach. Tomek zapewnia, że tak – ale faceci nie wiedzą, co mówią i muszę sama się przekonać. No bo bądźmy szczerzy – tyle marek się teraz reklamuje, że są najlepsze, takie i owakie, mają te wszystkie „inteligentne” systemy i nowczesne technologie, życie nam zmienią i uszczęśliwią…. ale oglądając reklamy, jesteśmy częstowani tylko infantylnymi animacjami, które niczego nie udowadniają. Więc warto po prostu sprawdzić skuteczność produktów samemu.

Przy okazji poznam Tomka, z którym do tej pory koresponowałam youtubowo a który jest podobno idolem nastolatek i kilka go tam przy łóżku molestowało o zdjęcia i autografy ;)

A, i jeśli myślicie, że będę coś ściemniać z oceną zapachu, to się mylicie. Jestem fatalną aktorką. Obawiam się jednak, że skoro firma sama, chętnie poddaje się takiemu testowi, to faktycznie musi być przekonana o jakości swojego produktu. A to oznacza, że mogę mój zakład z Tomkiem przegrać. Pytanie, za kogo Wy trzymacie kciuki ;)

Dobra, lecę do Złotych. Do zobaczenia na youtube. Relacja wideo z ostatniego dnia będzie niedługo dostępna na facebooku.

tomek

pasek