Jak działają: prezerwatywa i metody naturalne

Dziś sobota. Co to oznacza? Ano że Segritta w kolejnej bluzce będzie opowiadać o antykoncepcji. Tak miał brzmieć lead wczorajszego wpisu, ale z powodu zapominalstwa i uroczej, podwójnej randki poza Warszawą(myślę, że jedno miało wpływ na drugie) zapomniałam wczoraj komputera i nie udało mi się tego wpisu opublikować. Uznajmy więc, że nie zauważyliście, że jest niedziela. Deal?

W kolejnym odcinku Wakacji na Okrągło pogadamy z lekarzem o gumkach i ich faktycznej skuteczności oraz o tak zwanych metodach naturalnych – czyli o kalendarzyku.

Chciałabym też Was zaprosić do quizu, który odbędzie się 26 września – w światowy dzień antykoncepcji – i w którym będzie można wygrać rower Electra oraz biżuterię Violi Lee. Pytania w quizie bazują na informacjach podanych w filmikach, więc warto sobie je powtórzyć przed wzięciem udziału w konkursie. Zachęcam Was też do odwiedzenia strony kobiety.org, bo tam też znajdziecie trochę informacji przydatnych w quizie. O konkursie opowiedziała najlepiej Laura, więc do niej też Was zapraszam. :)

Pochwa!