Jak zapleść sobie warkocz francuski

Wideo-poradnik dla każdej dobrej żony, która chce wyglądać pięknie dla swojego mężczyzny. Filmik jest pasjonująco ciekawy, pada dowcip za dowcipem, wszystko wyraźnie widać a dodatkowo w tle pobrzmiewa słodka melodia, która zapewni mi wygraną w kolejnym „Voice of Poland” czy innym Idolu.

 

Komentarze do wpisu: 17 Napisz komentarz

    1. Droga dobra kobieto, podwijanie warkocza jest banalnie proste, choć oczywiście wymaga godzin praktyki. Trzeba zręcznymi palcami zrolować końcówkę warkocza, wsunąć ją pod spód i podpiąć spinkami-wsuwkami. Jestem pewna, że w końcu się nauczysz ku uciesze Twego mężczyzny.

  1. Warkocz umiem zaplatać, więc zainteresował mnie wyłącznie podkład muzyczny. Słuchałam tego już kilka razy. Nie myślałaś, żeby wprowadzić nowy dział „Segritta śpiewa”? :)

  2. Maselnica wypadła mi z rąk, gdy usłyszałam podkład muzyczny… Mąż nie będzie zadowolony.
    Na szczęście dzięki latom praktyki i zręcznym palcom będę mogła złagodzić jego gniew.

  3. co za talent! co za diament! branża muzyczna, filmowa i cały szołbiznes za chwilę zapuka do twoich drzwi. może już puka? nie daj się długo prosić seg. niech wszystkie kobiety szukające dobrego mężczyzny uczą się od ciebie. niech mężczyźni którzy nie mają jeszcze dobrych kobiet zobaczą jakiego ideału powinni poszukiwać.
    czuję że to się skończy jakąś rewolucją obyczajową

  4. Uwielbiam takie warkocze, niestety ja mam takie włosy, że jak sobie sama zaplotę to mi wszystko po 15 minutach wyłazi, warkocz jest mega luźny a ja mam łeb jak sklep :) Musi mi ktoś pleść, dobrze dociągać i wtedy dopiero z pół dnia pochodzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *