Jeśli jesteś jutro w Krakowie…


Blogerzy zrobili film. To musiało się udać.

Pamiętacie Kriza? Kriz od lat już pisze bloga z częstotliwością jeden wpis na rok, ale i tak jest w moich ulubionych. Bo mnie kiedyś kupił tekstem o autobusie a jak wpada do Wawy, to razem z Baileysem.
No jak go nie kochać.

Pamiętacie Justynidesa? To ona stworzyła lamowcę. Oprócz uzdolnień artystycznych charakteryzuje ją umiejętność szlajania się po krakowskich knajpach z dopiero co poznaną Segrittą – co, jak wiemy, do łatwych nie należy.
No jak jej nie kochać.

fot. Sylwia Domin

Kriz, Justynides i cała banda innych szaleńców zrobili film w 48 godzin. Nazywa się „Klatka szuka ptaka” i jest świetny. Dla zachęty powiem, że główną rolę gra piękna, ruda dziewczyna (dowody m.in. tutaj). Jeśli jesteście jutro w Krakowie, koniecznie wpadnijcie na projekcje filmów w ramach projektu i – jeśli podzielicie moje zdanie co do zajebistości musicalu Kriza – zagłosujcie na niego. Uwielbiam takie projekty, takich ludzi, takie pomysły i wyzwania. To jest doskonała odtrutka na wszelkie Kac Wawy. :)

Czwartek (24 maja), godz. 16.30, kino MIKRO na ul. J. Lea 5 w Krakowie. Wstęp wolny dla czytelników Segritty (i dla całej reszty świata). A Kriza i Justynidesa proszę ode mnie uściskać, bo nie mogę tego zrobić osobiście.