Konkurs – perfumy AVON Alpha

Nie ma takich perfum, które podobałyby się wszystkim i nie ma takich perfum, które pasowałyby idealnie do każdego innego zapachu. Dlatego to, co ostatnio jest w modzie – łączenie różnych zapachów na sobie – jest sztuką dla odważnych, a problemy z doborem odpowiednich perfum mają też pary, którym zależy na tym, aby to, co nosi on – i ona – świetnie do siebie pasowało. Niedawno pisałam o tym, jak dopasować perfumy do osobowości oraz stworzyłam krótki przewodnik po różnych rodzajach zapachów wykorzystywanych w perfumiarstwie. Dziś mam dla Was zapowiadany konkurs, w którym można wygrać pięć zestawów perfum ALPHA. A w każdym zestawie zapach męski i kobiecy.

Dominującymi nutami zapachowymi w kobiecym zapachu są świeże maliny, kwiat lilii i piżmo. W męskim zapachu: bergamotka, lawenda i drzewo cedrowe.

Zadanie konkursowe: napisz w komentarzu do tej notki dlaczego to do Ciebie pasują najbardziej nuty zapachowe z wybranego rodzaju perfum AVON ALPHA. Możesz przywołać jakieś wspomnienie, z którym kojarzy Ci się zapach np. malin. Albo podać jakieś swoje cechy osobowości, które Twoim zdaniem najlepiej pasują do danego zapachu. Razem z dziewczynami z AVON wybierzemy pięć najfajniejszych, najpiękniejszych lub najbardziej zabawnych uzasadnień i wyślemy zwycięzcom zestawy perfum.

Jedna osoba może wygrać jeden zestaw, czas macie do wtorku 27 września. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, które w razie wygranej podadzą polski adres wysyłki nagród. Szczegółowy regulamin konkursu tutaj (klik).

Powodzenia!

1AVON ALPHA_Karolina Malinowska i Olivier Janiak (2)

UPDATE:

Mamy już pięciu zwycięzców :)
Każdą z wymienionych niżej osób proszę teraz o podanie danych teleadresowych potrzebnych do wysłania nagród (imię, nazwisko, adres i telefon). Dane proszę przesłać w mailu o tytule „WYGRANA W KONKURSIE” na adres:
wygrana– abaranski
– Poradna
– Klaudia Ce
– spodniedresowe
– Henryka

Gratuluję :D