KONKURS i testy serwisu Bonbonier

Mam dla Was dziś zadanie konkursowe i kilka nagród (które właściwie sobie sami wybierzecie) – a to wszystko z okazji narodzin pierwszego w Polsce serwisu prezentowego. Nazywa się Bonbonier.pl i urodził się w lipcu, tak jak ja.

Chodzi w nim o to, żeby zamiast pisania komuś na tablicy „100lat” w dzień jego urodzin, wysłać mu bon o wartości 10zł (niektóre sklepy dają Wam nawet takie bony za darmo). do Merlina lub Manufaktury czekolady. Do tego bonu mogą dorzucić się inni a następnego dnia jubilat zamówi sobie masę książek lub ogromną czekoladę. Możecie oczywiście dawać w prezencie bony o wyższej wartości i niekoniecznie w dniu urodzin.

Obsługa serwisu jest tak banalnie prosta, że nawet Kriz by sobie z nim poradził*. Logujecie się przez fejsa, wybieracie znajomego, którego chcecie zbonbonierować, potem wybieracie sklep i wartość bonu, opłacacie go i już. A jest z czego wybierać, bo Bonbonier współpracuje z bardzo fajnymi sklepami i gdy zaczęłam przeglądać ich oferty, to na godzinę przepadłam:

No to skoro formalności mamy już za sobą, przechodzimy do konkursu, w którym rozdam 3 kody o wartości 100zł, dzięki którym możecie kogoś w Bonbonierze obdarować. Oczywiście aby wziąć udział w konkursie musicie zaakceptować regulamin bla bla bla bla…

ZADANIE KONKURSOWE:

„Z jakiej okazji powinnam obdarować właśnie Ciebie?”
Odpowiedz na to pytanie w komentarzu pod tym wpisem. Po prostu podaj mi okazję. Potem ja wybiorę trzy najfajniejsze okazje, zwycięzców ogłoszę 24 sierpnia (w piątek) i ta szczęśliwa trójka otrzyma ode mnie w wiadomości na fejsbuku magiczne kody.
Tyle.
No to poproszę o te okazje. :)

*Właśnie koczujący u mnie Kriz jest znany z tego, że komputra nie rozumie, przez co 2 miesiące wprowadzał zmiany w swoim blogu i w końcu udało mu się zamienić miejscami tytuł z podtytułem.