Książka z instagramami jako prezent

W naszej paczce przyjaciół prawie na każde urodziny przygotowujemy jubilatowi kolaż wspólnych, powycinanych fotografii, które mieszamy i oprawiamy w antyramę. Z pewnością widzieliście takie obrazki na ścianach znajomych lub sami kiedyś coś takiego dostaliście. A dziś odkryłam fantastyczną alternatywę dla takiego prezentu, bo dostałam od Printu album z wybranymi i pomysłowo pogrupowanymi zdjęciami z mojego Instagramu. Tak mi się ta książeczka spodobała, że postanowiłam sprzedać ją Wam jako bardzo fajny pomysł na prezent. A od Printu dostajecie 40% zniżki za to, że jesteście ode mnie
– na hasło „SEGRITTA-ZYJE-NA-CALEGO”.
Zniżka obejmuje wszystkie formaty instaksiążek i działa do końca wakacji (31 sierpnia 2014).

Tak to wygląda na zdjęciach i w krótkim filmiku:

2014-07-16 13.17.57 2014-07-16 13.18.37

Instabooka możecie sami zaprojektować, wybrać okładkę i zdecydować, które zdjęcia i jak mają zostać pokazane. Przefajny dodatek do prezentu ślubnego lub urodzinowego. Polecam :)

Komentarze do wpisu: 4 Napisz komentarz

  1. Ula napisał(a):

    Uwielbiam takie prezenty! Kocham! Kocham! Kilka dobrych lat temu kuzynka dostała ode mnie na 18-tkę album ze zdjęciami. Zdjęcia były jej – od niemowlaka do 18-tki – podpisane „naszymi” tekstami, powiedzonkami, które były używane tylko przez nas i przywoływały masę wspomnień i śmiechu. Do dzisiaj album stoi dumnie na półce a kuzynka powtarza, że nigdy dotąd nie otrzymała lepszego prezentu. Inny przykład: trzy lata temu dałam chrześnicy wspólne wigilijne zdjęcie w ręcznie robionej ramce. Wierzcie mi, była tak wzruszona i rozpromieniona, że aż nie spodziewałam się takiej reakcji po 10-letniej dziewczynce. Wypasione MP3 nie cieszyło się już takim zainteresowaniem ;) Chyba teraz na 13-ste urodziny podaruję jej właśnie taką książkę, tyle że z fejsbukowymi zdjęciami. I ten rabat 40%, aż szkoda nie skorzystać ;)
    Pytanka: jaki to format i jaki papier?

  2. Jako prezentowa specjalistka muszę się zgodzić, że to rewelacyjny pomysł na prezent i w dodatku trochę łatwiejszy w przechowywaniu niż wspomniane na wstępie ramy z kolażami. Zdjęcia wszelakie, a już instagramowe w szczególności, dają olbrzymi potencjał prezentowy – dla mnie osobiście wciąż największym hitem jest czekolada z nadrukowanymi zdjęciami, którą jakiś czas temu zamawiałam najpierw dla siostry a później dla mamy.

  3. bardzo fajny pomysł :) Ja też koniecznie będę musiała taki mieć :)) Nie wiesz do kiedy ten rabat jest ? Na twoje hasło. Aktualnie mieszkam poza PL, i nie wiem czy wysyłka do Turcji takiego cuda wchodzi w grę… muszę się zapytać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *