Kwiaty, biżuteria i gary – czyli dziś jestem kobietą

Takie piękne róże dostałam z okazji urodzin od Mścisława.

Tak tak, to Seg w wydaniu porannym, w okularach. :)

A tu prezent od przyjaciółki, która dodatkowo pomaga mi dziś w karmieniu gości. I to też jest wspaniały prezent, bo Zielak jest genialną kucharką i nie znam człowieka, który by spróbował jej potraw i nie rozpływał się z zachwytu. Zielak też od niedawna jest blogerką. Tu macie link do fanpejdża Zielaka (celowo nie podaję adresu bloga, bo właśnie przeprowadza się na nową domenę).

Właśnie siedzimy w kuchni i robimy: śliwki w boczku, parówki w cieście francuskim i sałatki przeróżne. Oto Seg zagoniona do pracy:

No i muszę się Wam pochwalić prezentem, jaki dostałam od klubu Huśtawka (a właściwie od takiego jednego genialnego barmana). W sierpniowej karcie shotów będzie…
ta da ta da ta da…
shot SEGRITTA!
badum tssss!

Jeśli śledziliście nasz wyjazd z Kominkiem do Fin, może pamiętacie, że narodził się tam mój autorski shot, który jest owocowy, przepyszny, słodki i orzeźwiający, nie wymaga popitki a i tak potrafi powalić. Tak więc jeśli macie ochotę spróbować Segritty, wybierzcie się do Huśtawki w sierpniu. :)

To tyle na dziś, wracam do garów.

Komentarze do wpisu: 15 Napisz komentarz

  1. Najblizsza wizyta w Hustawce obowiazkowo shot Segritty:D
    bo pewnie tam bede swietowac ze spoznionym podrozujacym znajomym urodziny, ktore tez obchodzilam wczoraj;) takze totast za kobiety z 26. lipca;D A i hustawke poznalam przez bloga -„gdzie by tu sie wybrac tym razem…? Segritta wspominala ze Hustawka świetna” no i świetna:)

  2. uwielbiam śliwki w boczku – najlepsza przekąska na każdego rodzaju imprezę…znikają w sekundę….mniamuśne.
    BTW…zdrowia szczęścia pomarańczy…niech Ci każdy nago tańczy ;-)

  3. Jestem zawiedziona poziomem komentarzy… Jak to możliwe, że jeszcze nikt nie pozwolił sobie na odpowiedni komentarz dotyczący okularów?

      1. Wytykanie offstreamowego mainstreamu tego bloga stało się ostatnio zbyt mainstreamowe, żebym miała się tym zajmować osobiście :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *