Metoda na zniszczenie zła.

Tak, nadeszła wreszcie chwila, na którą czekała cała ludzkość. Wojny, okrucieństwo a nawet zwykła zawiść czy powszechna skłonność do kopania dołków pod bliźnimi – to wszystko już niedługo stanie się historią a naszym dzieciom, gdy już podrosną i przyzwyczają się do nowego świata, trudno będzie pojąć, że ich rodzice kiedyś zazdrościli, obgadywali, mścili się lub wykorzystywali innych ludzi. cappy - sok pelen naturalnego dobra

A wszystko dzięki Coca-Coli. Ta wspaniała firma, kojarzona dotychczas głównie z produkcji różnych żrących substancji, zajęła się wreszcie zbawianiem świata i wyprodukowała eliksir pełen naturalnego dobra. Nie sztucznego dobra, które tylko dobro udaje lub po prostu dobrze smakuje a w istocie jest zwykłym E-666… Naturalnego dobra. 

Dziś po raz pierwszy wypiłam szklankę tego naturalnego dobra i juz czuję efekty. Moja twarz jakby złagodniała, z oczu zniknęły kurwiki a usta wykrzywiły się w altruistycznym, mięciutkim, wręcz BlOgAsKoWyM uśmiechu. Nagle z pola widzenia zniknęły cienie. To sprawiło, że w pierwszych minutach wpadałam na różne przedmioty, nie potrafiąc dostrzec ich trójwymiarowości i nawet przez myśl przemknęło mi słowo "kurw…" No właśnie.. Nawet nie wiem już, jak ono brzmiało. Kurwiec? Kurwuś? Kurtych? Teraz mogę nawet widzieć w ciemności. Zaczęłam chodzić po mieście, nadstawiając drugi policzek. W przypływie wewnętrznej cudowności pojechałam do mojego dawnego dziekanatu, by wysłać kochanym, pracującym tam ciężko kobietom znak pokoju. Niestety nie udało mi się dotrzeć do celu, bo jechałam zgodnie z przepisami, co dwukrotnie wydłużyło czas dojazdu na Uniwerek.

Co więcej, nad moją głową zaczął unosić się nagi, około 5-letni chłopczyk. Czy to anioł?