Między nami blogerami

Jeśli nie blogujesz ani specjalnie blogów nie czytasz (oprócz tego tu rurzowego), to ta notka Cię raczej nie zainteresuje. Poza tym mało pisania będzie, raczej zdjęcia.
Ilona z Blogostrefy, czyli blogu o blogach i blogerach wzięła się ostro za integrację w środowisku okołoblogowym. Chciała zrobić kameralne spotkanie kilku osób a wyszedł z tego zjazd sław internetów. Nawet jeśli kogoś sławnego nie było osobiście, to w jakiś sposób zainstniał na spotkaniu. Maciek Budzich zalajkował z pociągu, Dorota Kamińska w tajemniczy sposób tagowała nas na zdjęciach, Fash rozdawała mną swoje Hello Kitty a Tomek Tomczyk zachwycał się zgromadzonymi przy stoliku kobietami. Tylko Kriz nawalił, a ma czego żałować, bo rudości nie brakowało.

Sprawczyni zamieszania z niewinną miną.
Prezenty, prezenty! Było tego trochę, bo i ode mnie i od Fash i od blogerek kosmetycznych fanty sypały się z nieba.
Reszort w Resorcie.

 

Jest alkohol

 

Jest i kultura!
Uwaga, bloger paczy.
Bloger szczela.
Andrzej mówi, blondynki słuchają.

To ostatnie zdjęcie wiąże się z dość nowym dla mnie doświadczeniem. Pod koniec wieczoru, już w innej knajpie, podeszła do mnie rurzowowłosa Ola i przybiła mi piątkę. „Znam, czytam, jesteś spoko!”. W takich momentach bloger czuje się jak gwiazda. A Ola też bloguje. O Meksyku.

Drodzy blogerzy, linkujcie do swoich blogów w komentarzach. Dziś robimy wyjątek od rurzowego regulaminu i chwalimy się blogami. A… a jeśli ktoś z uwiecznionych na zdjęciach poczuje, że się jednak sobie na nich nie podoba, bo fotograf nie dał rady, dajcie znać. Ocenzuruję w razie potrzeby.