Możesz więcej biegać!

…chodzić, pływać, jeździć na rowerze lub tańczyć na zumbie. Możesz – i najprawdopodobniej powinieneś, bo większość moich znajomych (ze mną włącznie) zdecydowanie za rzadko się rusza. I choć może już masz przesyt postów o bieganiu i wszędobylskiego trendu na sport, to moim zdaniem jest to jedna z najbardziej pozytywnych, fajnych inicjatyw ostatnich lat, której zupełnie nie mam dość i która ma szansę ochronić Europę przed amerykańską otyłością i idącymi za nią niezliczonymi choróbskami.

Bez wahania podjęłam więc wyzwanie, jakie zaproponowały mi dziewczyny z Rexony i przetestowałam nową aplikację na telefon, która mierzy aktywność fizyczną jak każda aplikacja sportowa (czyli mierzy czas, dystans, kalorie i kroki) – a do tego stawia przed użytkownikami wyzwania, w których można wygrać bransoletki Jawbone-up i zestawy kosmetyków Rexony. Nowością w funkcjach tej aplikacji jest możliwość łączenia się w grupy i drużynowego zaliczania zadań wyznaczonych przez Rexonę. Posiadacze Androida mogą aplikację pobrać z tego adresu. A jeśli masz IOSa, to kliknij tutaj.

Przede mną wrzesień chodziarza, więc założyłam grupę „Cho no!”. Jeśli chcesz ze mną chodzić, to po prostu dołącz ;) W przyszłym tygodniu wystartujemy razem w konkursie w nowym wyzwaniu Rexony!

A oto fotorelacja z biegowych testów aplikacji na Kaszubach.

IMG_0532web

IMG_0567web

IMG_0552web

IMG_0465web

IMG_0525web

IMG_0498web

IMG_0493web

IMG_0542web