My Hello Day! – dziś startujemy!

Zanim wreszcie zdradzę Wam, nad jakim projektem od miesięcy pracowaliśmy, powiem, z kim będę przy nim współpracować :)

Bogumił Głuszkowski – dziewięciokrotny mistrz Polski w triatlonie (3,8 km. pływania, 180 km. jazdy na rowerze i 42,2 km. biegu), zawodnik mistrzostw świata Iron Man, człowiek o tak gorącym sercu, że topnieją przy nim wszystkie fochy a kawa postawiona w jego pobliżu nigdy nie robi się zimna. Nie odchudza się, bo nie musi. Jak już coś powie, to wie, co mówi.

Karolina Malinowska – Modelka, prezenterka telewizyjna i dziennikarka. Piękna, zgrabna i inteligentna, czyli posiadająca wszystkie cechy, za które kobiety nienawidzą kobiet. A tej się jednak nie lubić nie da, najprawdopodobniej dlatego, że dysponuje też ogromnym dystansem do siebie i do świata. Gaddemit. Nie poddaje się ślepo trendom, bycie „glamour” to dla niej dużo więcej niż bycie modnym.

Piotr Łukasiak – osobisty trener i lider stylu życia, czyli człowiek, do którego zwracają się gwiazdy, gdy nie wiedzą, jak poprawić swoje zdrowie, kondycję i wygląd. Gdy się na niego patrzy, przestaje się wierzyć w przysłowie, że „szewc bez butów chodzi”. Je makaron. Bo lubi.

helloday ambasador

We czwórkę zostaliśmy ambasadorami. Ale nie takimi jak Tony Halik. ;) Będziemy reprezentować dziedziny, w których czujemy się najlepsi i w których wiemy, że możemy się czegoś nawzajem nauczyć. Karolina zajmie się GLAMOUR, Boguś będzie ENERGY, Piotr nauczy nas jak być FIT a ja skupię się, nomen omen, na FOCUS. Każde z nas przez dziesięć dni będzie rzucało pozostałym wyzwanie ze swojej dziedziny, by potem poddać nas ostatecznemu testowi. A to wszystko w ramach wielkiej, dwumiesięcznej kampanii, wprowadzającej zupełnie nowe płatki śniadaniowe i owsianki Hello Day!, które wcinam od miesiąca (wybaczcie, nie mogłam wcześniej puścić pary z ust, bo umowy i te sprawy… ) i które są pyszne. Są po prostu idealnym rozwiązaniem na szybkie śniadanie albo na posiłek, który się zabiera do pracy. Zanim jednak przejdziemy do wyzwań, które przygotowaliśmy na połowę miesiąca, mam dla Was konkurs.

agus_rower_energy_Fotor_Collage

W konkursie będzie można wygrać cztery rowery. Wystarczy zrobić zdjęcie pokazujące idealny dzień w stylu FOCUS, GLAMOUR, ENERGY lub FIT, opisać je odpowiednim tagiem i wysłać przez specjalną aplikację konkursową na Facebooku. Ja będę oceniać prace nadesłane w starciu o zielony rower FOCUS i wybiorę zwycięzcę. Konkurs rusza dziś, trwa do 18 maja a już 22 maja ogłosimy jego wyniki. Szczegóły i regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Życzę Wam powodzenia!