Nie każdy wie, odcinek 258 – „WROCŁAW”

niekazdywie wroclaw

Wiem, że długo czekaliście na kolejny odcinek tego pięknego, genialnego serialu podróżniczego, ale przecież procesu twórczego poganiać nie można. I nie wszędzie dopada człowieka wena. Tym razem dopadła we Wrocławiu, zgwałciła, zostawiła i nie dzwoni.

A tak serio: ja wiem, że to jest dość specyficzna produkcja i trzeba mieć naprawdę namieszane we łbie, żeby skumać obecne w niej poczucie humoru, ale możecie mi wierzyć na słowo, że robienie tych filmików sprawia taką nieprawdopodobną frajdę, że nie możemy jej sobie odmówić. Nawet kosztem Waszego WTF przy oglądaniu ;)

Oczywiście nie było dubli. I oczywiście nie było przygotowanych tekstów. Wszystko na totalnym spontanie, po wrocławsku, na lekkim kacu i skrzydłach głupawki. Enjoy. :D

Za ten cudowny, wrocławski dzień dziękuję przede wszystkim Dorocie Kamińskiej, która dyrygowała panem Romanem, użyczyła sprzętu i filmowała, gdy panu Romanowi nie starczało sił.  Kominkowi, który był nieocenionym ekspertem od kultury żydowskiej i Duchowi, który wszystko pięknie zmontował. No i oczywiście dziękuję władzom Zgierza, gdzie odbywały się zdjęcia. Piękny Zgierz, Ty to wiesz!

Komentarze do wpisu: 27 Napisz komentarz

 1. Liquid napisał(a):

  No no, jestem jak najbardziej na tak :) Po zmianie szablonu bloga, Seg atakuje contentem! Oby tak dalej.

  A tak w ogóle to dobry wieczór, witaj. To mój pierwszy komentarz na twoim blogu ;)

 2. Antywieszakowa napisał(a):

  Śniegiem piździ a tylko Kominek w czapce :-) Dwunasta w nocy a ja mam ochotę na krem z bruli…

 3. Kasia napisał(a):

  Super film, Seg, niestety na Oscara już trochę za późno :)
  Ja też dzisiaj pierwszy raz zostawię komentarz na Twoim blogu, wcześniej było to bardzo utrudnione bo nie mam facebooka i nie mogłam, a może nie umiałam, nieważne. Cieszę się, że już nie ma takich trudności :)

 4. Szkoda, że nie trafiłam nigdzie na was – szturchnęłabym Żyda ;) Całe życie w tym mieście i nic nie wiedziałam o tradycji mostu! Ale krem z bruli to must-have na wiosnę ;)

 5. fajny film :) piękna kobietka, elegancki montaż. Nawet myślę że warto byłoby przygotować jakąś taką czołówkę typu Segritta tv czy coś oraz tyłówkę „za udział wzięli…” Co Ty na co ?

 6. AleżWodzuCoWódz napisał(a):

  Wszystko pięknie ładnie, ale tym tłumaczeniem z włoskiego zabiłaś mnie-italianistę ;-)

 7. Liquid napisał(a):

  Teraz tak sobie pomyślałem, że podobny filmik mogłabyś nagrać np w Lublinie. Fash na pewno by pomogła ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *