Nie każdy wie, odcinek 258 – „WROCŁAW”

niekazdywie wroclaw

Wiem, że długo czekaliście na kolejny odcinek tego pięknego, genialnego serialu podróżniczego, ale przecież procesu twórczego poganiać nie można. I nie wszędzie dopada człowieka wena. Tym razem dopadła we Wrocławiu, zgwałciła, zostawiła i nie dzwoni.

A tak serio: ja wiem, że to jest dość specyficzna produkcja i trzeba mieć naprawdę namieszane we łbie, żeby skumać obecne w niej poczucie humoru, ale możecie mi wierzyć na słowo, że robienie tych filmików sprawia taką nieprawdopodobną frajdę, że nie możemy jej sobie odmówić. Nawet kosztem Waszego WTF przy oglądaniu ;)

Oczywiście nie było dubli. I oczywiście nie było przygotowanych tekstów. Wszystko na totalnym spontanie, po wrocławsku, na lekkim kacu i skrzydłach głupawki. Enjoy. :D

Za ten cudowny, wrocławski dzień dziękuję przede wszystkim Dorocie Kamińskiej, która dyrygowała panem Romanem, użyczyła sprzętu i filmowała, gdy panu Romanowi nie starczało sił.  Kominkowi, który był nieocenionym ekspertem od kultury żydowskiej i Duchowi, który wszystko pięknie zmontował. No i oczywiście dziękuję władzom Zgierza, gdzie odbywały się zdjęcia. Piękny Zgierz, Ty to wiesz!