Peugeot Route 301

Peugeot wie, jak wysyłać w świat swoje nowo narodzone dzieci. Wiosną oddał nam kluczyki do 208, żebyśmy nauczyli go paru piosenek (a przy okazji zobaczył też trochę Europy). Teraz wysyła w podróż nowego 301, który przejedzie przez 9 krajów i poczuje na swoim drążku dłonie wielu różnych kierowców. Ekhm… No, trzeba zbierać doświadczenia.

Jestem jednym z kierowców 301, zaszaleję na polskim odcinku ROUTE 301, w fotelu wygrzanym przez kierowców z Turcji, Bułgarii, Rumunii, Węgier ( <3 ), Słowacji i Czech. Mam nadzieję, że godnie będę reprezentować Świętą Trójcę Blogerską, bo Fash i Kominek skopią mi tyłek, jeśli nie zaliczę przynajmniej jednej głupawki na drodze.

Tak wyglądają trasy (bo są dwie). Nasze autko jest teraz w Czechach i jutro jadę gdzieś na granicę, żeby przejąć stery. Zahaczymy o Częstochowę i Warszawę a potem wysyłamy 301 na Ukrainę, w stronę Moskwy.

Nie znam jeszcze wszystkich szczegółów, ale są plotki, że będziemy jechać pod eskortą prawdziwego konwoju. Trasę można będzie śledzić na stronie wydarzenia oraz oczywiście na moim fejsie (subskrybować!).

Do zobaczenia jutro :)

Komentarze do wpisu: 12 Napisz komentarz

 1. zajrzyj przed podróżą do bagażnika. podobno to dość niekomfortowe usłyszeć dochodzące z niego pukanie i wołanie o pomoc. szczególnie wieczorem na jakiejś bocznej drodze…

 2. Carmen napisał(a):

  Bluźnisz Macieju ;) Miałam Peugeota 106 i płakałam rzewnymi łzami gdy musiałam się go pozbyć i facet bez karku odjechał nim w świat :( Kochany był (peżot nie facet) i gdyby mnie było stać i takie nowe by produkowali, albo jakis pimp my rajd by mu zrobili to bym jeździła nim do końca życia ;) W rodzinie jest jeszcze inny francuz i tez jest fajny.
  Segritta, a ten konwój to tak zwyczajowo czy obawiają się że znowu się im stracisz? ;P Bo jeśli o mnie chodzi to ja nie miałabym nic przeciwko ;)

  1. rany, czy wy naprawde traktujecie wszystko doslownie? kawal to jest, zabawa slowem, odwracanie stereotypow. Sam mialem 2 peugeoty, mam fiata i nie wspominam ich zle.

 3. Oj konwój będzie porządny :) Już ja Cię o tym mogę zapewnić :)

  Peugeot Klub Polska nie odpuszcza takich okazji!

  Do zobaczenia w czwartek rano!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *