Misja Orange Travel i konkurs o tablet Sony Xperia Z

Bladym świtem, o godzinie dwunastej, w tę deszczową niedzielę na lotnisku Chopina w Warszawie spotkało się pięciu dzielnych blogerów. Wiedzieli, że przed nimi bardzo ważna dla ludzkości misja – przetestowanie działania Orange Travel. Nie mogli tego uczynić w Radomiu, w Bydgoszczy ani nawet w Zgierzu. Musieli polecieć dużo dalej, ale do ostatniej chwili nie wiedzieli dokąd. O celu podróży powiedziała im dopiero M, wskazując pięć europejskich miast – ale nie mówiąc o kolejności. W ciągu dziesięciu najbliższych dni mieli do odwiedzenia Barcelonę, Amsterdam, Paryż, Londyn i Rzym.

male zdjęcie copyGospodarzem pierwszego miasta zostałam… ja! Martyna dała mi kopertę, którą mogłam otworzyć dopiero po przylocie do Londynu. Zawarte w niej informacje mają nas poprowadzić do miejsca, w którym znajdziemy kolejną kopertę z biletami do następnego miasta i drugą zagadką. Oto, co było w mojej kopercie:

pendrive z zagadką, linkiem (www.vimeo.com/misjaorangetravel/start) i kodem do filmu na Vimeo (0043NE) oraz… metka.

londyn logo

KONKURS

No i teraz zadanie dla Was: o jakie miejsce może chodzić w zagadce? Dla zwycięzcy, który poprawnie odgadnie to miejsce, mam tablet Sony Xperia Z. Zeby nie było za prosto (i żeby nie robić losowania, którego zrobić nie mogę), wygra ten komentarz, którego autor nie tylko wskaże prawidłowe rozwiązanie zagadki, ale też jednym zdaniem uzasadni, czemu to akurat jemu przyda się tablet Sony. Wybiorę najfajniejszą odpowiedź. Macie czas do godz. 12 jutro.

Nasza dzielna piątka spędzi dziś cały dzień w Londynie, szukając kolejnej koperty. Wysłaliśmy już smsy aktywujące usługę Orange Travel, która przez trzy dni umożliwia nam dzwonienie, odbieranie połączeń i wysyłanie smsów w cenie takiej samej jak w Polsce, więc… podaję Wam do siebie numer telefonu :)

UPDATE: Konkurs się skończył o godz. 12 we wtorek 11 czerwca, więc naprawdę nie ma sensu już nadsyłać zgłoszeń. Serio. :)

500 489 320

Jeśli macie jakieś sugestie, co odwiedzić w Londynie, gdzie zjeść, co zobaczyć, w jakim sklepie zrobić zakupy – piszcie lub dzwońcie. Będziemy dziś dość zajęci, więc na pewno nie zawsze będę mogła odebrać telefon, ale smsy dojdą na pewno i co ciekawsze trafią do jutrzejszego wpisu. Właśnie: pamiętajcie, że pisząc lub dzwoniąc na mój numer zgadzacie się jednocześnie na publikację treści rozmowy lub wiadomości na blogu. Taki jest deal. :)

Jutro (jakoś po południu) relacja z dzisiejszego dnia i rozwiązywania zagadki. Ogłoszę też zwycięzcę dzisiejszego konkursu oraz – okaże się, do jakiego miasta lecimy dalej i kto będzie jego gospodarzem:

Fashionelka, Kominek, Krzysiek Gonciarz czy Rock?

male IMG_9435 copy