Pierwszy dzień testu świeżości Lenor!

lenor1

No i się zaczęło! Dziś zlecam Tomkowi pierwsze zadanie :)

Historię naszego zakładu zdradził już teaser, ale nie znacie jeszcze szczegółów. Otóż przez siedem dni od dziś Tomek będzie wylegiwał się w łóżku w Złotych Tarasach, żeby udowodnić mi, że Lenor zapewnia tygodniową świeżość pościeli. Założyliśmy się o pranie swoich brudów, więc już zapełniam worki ciuchami :> Codziennie będę wymyślać Tomkowi jakieś questy pościelowe i przekazywać mu instrukcje w krótkich filmikach na youtubie – a on będzie wypełniał zadania i odpowiadał mi na tym samym kanale. Filmy będą się pojawiać najpierw na fanpage’u Lenora, ale będę je też repostować u siebie. Jeśli wszystko się uda, po tygodniu wpadnę do Złotych i osobiście sprawdzę, czy pościel pachnie tak pięknie i świeżo jak pierwszego dnia.

Nie ukrywam, że dyrygowanie Ciachorowskim w łóżku – nawet na odległość – ma w sobie coś niezwykle przyjemnego. Bo to ładny chłopak jest. I tak ładnie do mnie mówi :)

OK, zaczynamy, oto pierwsze zadanie (wybaczcie tremę kamerową, ale nie mam takiego doświadczenia po tej stronie obiektywu jak Tomek, więc głos mi się trochę łamie ;)):

pasek