Pierwszy grill w tym roku

male IMG_3691

Weber zaprosił mnie wraz z Karoliną i Kominkiem na szkolenie z grillowania. Nie można było odmówić. W końcu serwowali bizona i wołowinę Vagyu, czyli najpyszniejsze mięso z krów, które Japończycy hodują w okolicy miasta Kobe. To ponoć najdroższa wołowina na świecie. Oczywiście stanęłam przy grillu, bo ja uwielbiam grillować, rozpalać ogniska i generalnie opiekować się ogniem. Jeżu, jak było pysznie…

To jest też jeden z wielkich minusów mojej przeprowadzki do mieszkania w bloku. Nie będę już mogła grillować. No, chyba że na balkonie można.

Komentarze do wpisu: 11 Napisz komentarz

 1. no ja grilowałam wczoraj, oczami, u Kominka. a ślina spływała na klawiaturę. dzisiaj Ty, jutro pewnie Karolina, wszyscy chcecie mnie do grobu wpędzić.

    1. Liczy się :) Pozostaje tylko kwestia znalezienia dobrego grilla najlepiej rozkładanego. Co wbrew pozorom nie jest takie proste. No i nie widzę związku z brudnym praniem ale to może przez dzisiejszy biały dym :)

    2. majeranek napisał(a):

     Chodzi o namiastkę. Inny smak. A ciuchy wystawione za okno nie staną się czyste przez wietrzenie, co najwyżej na jakiś czas przestaną śmierdzieć:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *