Pierwszy patronat św. Segritty.

Na Blog Forum Gdańsk szłam sobie spacerkiem do hotelu z Ml76, która podzieliła się ze mną swoim genialnym pomysłem. 

Plan jest taki: odłączamy Gdańsk od Polski, i tak zawsze był wolny. Wokół trochę gór i jezior, czyli Szwajcaria Kaszubska do kompletu. Emelka twierdzi, że sam Gdańsk też by sobie poradził dzięki handlowi, ale ja chcę mieć obok Chmielno i babcię Anię. Ten kraj już by miał wysoki współczynnik zajebizmu, ale jeszcze kilka udogodnień… PiSowcom nie dajemy wiz, podatkujemy kościół, albo zakładamy własny, zielny, z Konopnicką jako główną świętą i wprowadzamy kary pieniężne za stanie po lewej stronie schodów ruchomych. No. I to jest kraj, do którego bym się od razu przeprowadziła. :)

No, ale do rzeczy: Gdańsk wystartował z nową kampanią promocyjną.A tu macie making-of tego filmu. Ogrodnik z grzebieniem rządzi!

Na kampanię składa się jeszcze nowa platforma internetowa, nad którą mam patronat, mój pierwszy w życiu! :> Macie wchodzić, nagrywać i zapisywać się w historii muzyki. Niedługo zrobię konkurs, w którym będzie można wygrać czytniki książek elektronicznych Kindle. Cieszycie się?

Komentarze do wpisu: 7 Napisz komentarz

  1. jeah. trzeba wykorzystać zawieruchę w europie i szybciutko, po cichutku przeprowadzić tę akcję. reszta polski sie obudzi, a obok księstwo gdańskie czy tam inną formę, podobną do monako. przystań jachtową już mamy. ;)

    pomysł nie jest niestety mój, tylko kumpla i prawie doszłoby do działania w przerwie na kawę, ale że on chce zostać królem, to mu powiedziałam, żeby spadał i pomysł się zawiesił, ale nieważne. fajnie, że promujesz i patronujesz BTF :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *