Po czym poznać, że mężczyzna chce tylko seksu.

Widzieliście poniższy filmik? Stary jest jak Leonardo DiCaprio, bo z 2009 roku, ale sprzedaje parę bardzo cennych rad. Stworzony został po to, by ostrzegać nadobne dziewice przed mężczyznami, którzy nie chcą się wiązać. Sami zobaczcie:

Jak widać, jest kilka sygnałów ostrzegawczych, z których możemy sobie nie zdawać sprawy, a które mogą nam przecież powiedzieć, że ten facet chce tylko przygodnej znajomości. Np. „jeśli 15 minut po tym, kiedy byliście razem w łóżku, słyszysz za oknem pisk opon jego samochodu – raczej nie licz, że wyjdzie z tego coś poważnego”. Myślę, że wielu kobietom ta rada się przyda. Jeśli facet nie podaje Ci żadnych danych, nie masz jego numeru telefonu a on od roku od Waszego seksu w kiblu dyskotekowym nie daje znaku życia, to też chyba nie masz co liczyć na dzieci. Sporna może być sytuacja, kiedy facet idzie z Tobą do łóżka a rano mówi „wypierdalaj”. No bo w sumie nie wiadomo, czy chce się Ciebie pozbyć, czy po prostu wstał lewą nogą. Ja bym jednak takiego faceta nie skreślała, choć – tak jak wspomniałam – różnie można interpretować taką sytuację, hemoglobinę, dwutlenek węgla.

A teraz tak serio: nie ma czegoś takiego jak „mężczyzna, który chce tylko seksu”. Nie ma czegoś takiego jak mężczyzna, który nie chce się wiązać. Jeśli facet spotyka na swojej drodze odpowiednią kobietę, to się z nią wiąże. Jeśli kobieta jest dla niego na tyle fascynująca, że przyjemność sprawia mu samo przebywanie z nią, to nie „chce tylko seksu”. Jeśli facet po seksie z Tobą nie chce od Ciebie już nic więcej, to znaczy, że TY mu nie pasujesz do czegoś więcej. Proste jak budowa cepa.

Amen.