PODSUMOWANIE

Niestety nie pamiętam, kiedy dokładnie powstał blog. Stało się to chyba jakoś we wrześniu 2005. Na początku niewiele się tu działo a po kilku miesiącach skasowałam większość wpisów, zmieniłam css i zaczęłam wszystko od nowa. 

Teraz przyszła pora na małe podsumowanie bloga Segritty – i bynajmniej nie dlatego, że zbliża się rocznica jego powstania. Wkrótce pojawi się notka, która wszystko wyjaśni. A teraz…

 

NAJLEPSZY WPIS

Kategoria: długowieczność
Kiedy na blogu pojawia się nowa notka, wszyscy zapominają o starych i komentarze dodawane są do nich sporadycznie. Są jednak notki wyjątkowe, które żyją długo – zwykle dlatego, że wspomaga je jakieś forum tematyczne, na którym ktoś umieścił do nich linka.
Na tym blogu jest jedna taka notka. To wpis o Maćku Zakościelnym .

Kategoria: ilość komentarzy
Najwięcej komentarzy zebrała notka o pochodzeniu nazwisk . Co prawda najwięcej to ja tam pisałam, ale wynik to wynik: 68 komentarzy.
Na drugim miejscu jest notka o metroseksualistach . 65 komentarzy.
Najmniej komentarzy zdobyły notki o filmach i przykłady facetów z randek internetowych .

                                    NAJLEPSZA FOTKA

Tu bezdyskusyjnie wygrywa fotka intymna zapalniczki i paczki fajek. O niej najczęściej czytam w mailach od Was i to ją najbardziej chwalicie. 

 

STATYSTYKI

Całkowita liczba odwiedzin bloga to 114106
Najczęściej występującą frazą w wejściach z wyszukiwarek internetowych jest .. „długość penisa”. Na liście znajdują się też takie frazy jak: „puszczalskie żony” czy „prostytutki cennik”. Moim hitem jest jednak „zrób loda”. Cóż.. jedni mają partnerów – inni muszą o to prosić Google..

MASKOTKA BLOGOWA

Od pewnego czasu na blogu mieszka Segrys. To adoptowany przeze mnie sierściuch, którego można podrapać kursorem lub nakarmić mięchem. Segrys ma jedną wadę – mało śpi. Dlatego szukam dla niego dobrego domu. W byle ręce nie oddam.

IDOL BLOGOWY

Niekwestionowanym idolem tego bloga jest Rasiak . Niektórzy nawet twierdzą, że jest on jedynym elementem rzeczywistości, który jest przeze mnie lubiany. To nie prawda. Lubię też nastolatki komentujące wpis o Zakościelnym.