Prosty konkurs o 20 zestawów najnowszych kosmetyków Tołpa

Nigdy się z tym nie kryłam: uwielbiam kosmetyki Tołpy <3  i nie raz o tym wspominałam na blogu. Używam głównie przepięknie pachnących kosmetyków do włosów i do twarzy. Kocham ich maseczki. Przekonuje mnie filozofia marki, która stawia na „małą wielką pielęgnację”, czyli żadnych „rewolucyjnych formuł!” i innych niesamowitości pisanych niezrozumiałym, pseudo-medycznym żargonem, żeby tylko co roku wprowadzić „nowość”. Nie. Tołpa stawia na sprawdzone, działające składniki, odpowiednie proporcję i jest dla mnie taką bazą kosmetyczną, jak… jak na przykład dla wielu ciuchowych marek jest linia „basics”. Wiecie, taki dział, w którym nie ma najnowszych hitów mody, tylko klasyczna mała czarna, podkoszulki w wielu kolorach, proste spodnie i zwykłe, bawełniane bluzki. Coś, co każda kobieta musi mieć w szafie.

Taka jest właśnie nowa linia kosmetyków Tołpy. Nazywa się Simply i, mam nadzieję, zostanie z nami na długo. Są oczywiście pięknie minimalistyczne, jak wszystkie kosmetyki Tołpy, ślicznie pachną i… więcej wam teraz nie powiem, bo nie da się ocenić działania kosmetyku po kilku dniach używania. Nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej :) . Kosmetyki z linii Tołpa Simply dostępne teraz tylko w Biedronce.

zestawienie

Konkurs

Jeśli też chcesz wypróbować kosmetyków Tołpa Simply, to mam do rozdania 20 zestawów. Żeby wygrać jeden z nich, pokaż na zdjęciu w komentarzu twój sposób na uniwersalną, piękną prostotę.

  • Może to być fryzura, która zawsze wygląda pięknie i którą łatwo się układa. Taka ratująca Cię, gdy nie masz pomysłu na nic wymyślnego, ale chcesz wyglądać doskonale.
  • Może to być twoja ulubiona, prosta stylizacja, która pasuje do wielu okazji i w której czujesz się zarówno wygodnie – jak i pięknie.
  • Może to być twój ulubiony, uniwersalny makijaż, w którym możesz iść zarówno na spotkanie z przyjaciółką – jak i na imprezę.
  • Cokolwiek nie wybierzesz, wklej zdjęcie w komentarz do tego wpisu i (nieobowiązkowo) dodaj opis tekstowy.

Konkurs trwa do 9 kwietnia 2015 (czwartek). Razem z jury wybierzemy dwadzieścia najciekawszych, najbardziej zaskakujących, inspirujących lub zabawnych zgłoszeń – a w ciągu kolejnych trzech dni opublikuję w aktualizacji tej notki zwycięskie komentarze lub zdjęcia. Ich autorzy będą proszeni o podanie danych tele-adresowych do wysyłki nagród. Szczegóły w regulaminie (kliknij, by przejść do regulaminu). Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu. Trzeba mieć skończone 18 lat, być autorem nadsyłanego zdjęcia, czyli taki standard konkursowy :)

Powodzenia! :D

UPDATE (15 kwietnia 2015)

Mamy już 20 zwycięzców, którzy otrzymają od Tołpy po zestawie najnowszych kosmetyków z linii Simply. Poniżej galeria zdjęć. Jeśli odnajdziesz w niej swoje zdjęcie, wyślij wiadomość na adres:

o.swiatek@torf.pl

W treści wiadomości wpisz swoje imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy dla kuriera. Jako załącznik dodaj zdjęcie, które wysłałeś na konkurs lub po prostu podaj link do swojego zwycięskiego komentarza.
W temacie wiadomości wpisz: NAGRODA GŁÓWNA
Masz na to 7 dni (do czwartku 23 kwietnia włącznie).

Jeśli nie odnajdziesz swojego zdjęcia w poniższej galerii, nie smuć się! Oznacza to, że nie wygrałeś nagrody głównej, ale szalona ekipa Tołpy postanowiła nagrodzić każdego uczestnika konkursu, więc dla osób, które wzięły w nim udział a nie wygrały nagrody głównej, mamy zestawy Tołpa SPA BIO składające się z czterech kosmetyków borowinowych do odnowy biologicznej. Jeśli więc wziąłeś udział w konkursie i nie wygrałeś nagrody głównej, wyślij wiadomość na adres:

o.swiatek@torf.pl

W treści wiadomości wpisz swoje imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy dla kuriera. Jako załącznik dodaj zdjęcie, które wysłałeś na konkurs lub po prostu podaj link do swojego komentarza.
W temacie wiadomości wpisz: NAGRODA POCIESZENIA
Masz na to 7 dni (do czwartku 23 kwietnia włącznie).

A oto galeria zwycięzców. Gratuluję! :D

konkurs nagroda glowna tolpa