Przepraszam, że mnie polecają.

Piszę te słowa, bo jest mi glupio. Gdy zaczynałam pisanie bloga, nie spodziewałam się, że ktoś go będzie czytał. Gdybym wiedziała, że stanie się inaczej, z pewnością bym go nie zakładała. Teraz już jednak za późno. Ludzie mnie czytają i, co gorsza, komentują. A ja muszę żyć z myślą, że tego nie przewidziałam. Przepraszam. 

Wiem, że to strasznie niesprawiedliwe w stosunku do innych blogów – zwłaszcza tych lepszych, fajniejszych i bardziej poczytnych, które po prostu nie zmieściły się w rankingu. Gdy po raz pierwszy zobaczyłam się na top100, był to dla mnie cios. Dlaczego ja? Dlaczego??!!! – krzyczałam przez łzy. Świat sprzymierzył się przeciwko mnie i mnóstwo osób zaczęło mnie linkować. Nie wiem, kto… Zboczeńcy, psychopaci.. a może po prostu okrutni ludzie bez serc. Statystyki rosły i były nieubłagane. 

Potem jednak stało się najgorsze. Gazeta.pl poleciła mnie na stronie głównej. Nie wiem, kto to robi.. Kto jest odpowiedzialny za wybieranie blogów polecanych, ale jak tylko go znajdę, zemszczę się na nim – za Wasz ból, za Wasze cierpienia.

Nawet nie wiecie, jak mi przykro, że musiało do tego dojść. Promowanie bezwartościowych, nudnych blogów powinno być prawnie zabronione. A ranking powinien być tworzony nie na podstawie statystyk, ale na podstawie obiektywnej oceny losowo wybranego blogera. Jestem tez za tym, by wszystkie blogi, które znajdują sie na szczycie rankingu – zamknąć. Bo ich istnienie urąga blogom, które znajdują się na końcu rankingu. 

Jeszcze raz przepraszam, że mnie polecają. I bardzo proszę – nie wchodźcie tu już. Udowodnijmy, że można sprzeciwić się bezdusznym zasadom bloxa. Że można nie czytać tego, czego się nie chce czytać. Że można nie komentować tego, co jest nudne i nieciekawe.

Niech naszym celem będzie pozycja 101 w rankingu blogów blox.pl!