"Różne z komórki"

wlosy
Macie czasem tak, że widzicie coś ciekawego na mieście, robicie temu fotę komórką – z myślą opublikowania tego potem na blogu lub fejsie – po czym zapominacie o swoim szczwanym planie? Bo ja tak mam. I gdy potem podpinam telefon pod kompa i zgrywam fotki, tworzę właśnie katalog o tytule „różne z komórki”. Te zdjęcia przeważnie zostają w tym katalogu i gniją na wieki wieków. Dlatego dziś robię im łaskę i publikuję kilka zapomnianych fotek ze stycznia. :) 
IMAG0580
 
Lot z Warszawy do Bukaresztu. Po lądowaniu zorientowałam się, że pilotem jest mój znajomy. Szkoda, że tak późno. Może gdybym wiedziała wcześniej, pozwoliłby mi podejrzeć kabinę pilotów w trakcie lotu… Mówiłam Wam, że kiedyś chciałam być pilotem?
male IMAG0583Tak właśnie, drogie dzieci, wygląda hotelowa jajecznica z proszku. Jest cała jednolitego koloru. Nie jeść!
male IMAG0585
Wspominane już na blogu słynne kable z Bukaresztu. :)
male IMAG0590
Takie tam z klubu w Bukareszcie. Nazywa się Burdello i jest cały w klimatach SM. Tak, zapięłam się w te pasy. Kto obserwuje mój prywatny profil na fejsie, ten widział :)
male IMAG0621Tangowa practica czyli moja najnowsza pasja. Kiedyś się zmobilizuję i napiszę o tangu dłuuugą notkę :)
male IMAG0624
 
Oto, co można zrobić z rumuńskiego, plastikowego banknotu. Nie każdy wie, ale ja od dziecka (kiedy mieliśmy na konkursie szopenowskim gości z Japonii, bo była taka edycja, w której proszono zwykłych ludzi o przekimanie uczestników konkursu i my się zgłosiliśmy) umiem robić żurawie z papieru. I całkiem nieźle mi wychodzą. :)
male IMAG0625
 
A to już świeże zdjęcie z dzisiejszego poranka. Obudziłam się z takimi włosami i za cholerę nie chciały się doprowadzić do porządku. Czyli to jednak prawda z tą kobiecą klątwą „bad hair day”…

Komentarze do wpisu: 14 Napisz komentarz

 1. E tam, naturalność jest świetna. Piżamka z lamą też spoko.
  Kobiecy wygląd rano ma mnóstwo niewymuszonego uroku i śmiać mi się chce na myśl o dziewojach, które wstają na godzinę przed ich mężczyzną, żeby sobie zrobić mejkap. ;)

 2. jajecznica makabra
  tę owieczkęz bluzeczki pamiętam coś jakby przez mgłę, to jakaś ważna owieczka była
  kable bukareszteńskie są suotkie :) naprawdę jest to zastanawiajace, co poeta miał na myśli.
  Segritta: Czy jest coś, czego nie potrafisz?
  Umiesz grać na pianinie? Bo coś mi mówi, ze umiesz. Ja umiem, to Ty też musisz umieć :)

  1. Dwa kawałki umiem zagrać i to nie w całości. Jakiś początek etiudy Chopina i pierwszą część Sonaty Księżycowej. Oba dawno niećwiczone… I to nie jest specjalnie miłe dla ucha… więc: nie. Nie umiem. :)

 3. Najprawdopodobniej jest to prawda, pod warunkiem że w okolicy nie ma żadnego faceta. No żadnego faceta, który a) Nie jest tatą lub bratem. b) Jest zainteresowany kobietami. c) Nie ma legitymacji członkowskiej Polskiego Związku Niewidomych.
  Większości innych facetów poranna naturalność i piżamka z lamą nasuwa muśl o natychmiastowym odwrocie za siódmą górę, zwłaszcza gdy poranna naturalność trwa od poranka do ciemnej nocy… Oczywiscie zagajeni w tej kwestii zełgają bezbożnie, że jest to słitaśne i urocze, co najpewniej skłania kobiety do publicznego wygłaszania niedorzecznego poglądu, że jest to słitaśne i urocze. Tak czy siak, trudno popadać we frenetyczny zachwyt na widok potarganej koafiury, zapuchnietych ocząt w towarzystwie stroju pasującego do siedmiolatki. Prysznic i szczotka do włosów są zdobyczami cywilizacyjnymi o walorze powszechnej dostępności i nie ma powodu, aby przesadnie zwlekać z ich użyciem. Zdjęcia turystyczne są całkiem interesujące, ale informacja o tym, że kobiecie zdarzy się wstać w stanie potargania, nie jest chyba niusem dnia… :)

   1. Tylko, że właśnie w moim przypadku nie ma lepszej fryzury niż ww. Szczotka zdecydowanie mi nie służy i raczej nie będę jej używać „bo tak trzeba”. Poza tym – hej, dystansu trochę :>

 4. hhahahhha …tak pewnie wygladaja Kobietki Po Sexiku ..ale pisze ..bu znow sie zacznie zboczone Swieto Walentynkowe …..hah Ta Nasza Segritka jest taka Swiatowa i Bezpruderyjna jak to Nasze Spoleczenstwo ..bylem dzisiaj w KATOWIcach zobaczyc nasz nOWY dworzec Autobusowy Pod NOWYM dWorcem Kolejowym wszedzie laza rozanielone babki w parach ja nie wiem czy to nasze spoleczenstwo jest takie kochliwe ja od lat chodze sam i zyje ..nie dawac mi minusow haha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *