SERIALE DO DUPY

PRZEGLĄD SERIALI POLSKICH

Gatunek: SERIALE DO DUPY

KLAN – Wymyślili sobie nazwisko „Lubicz”, bo kojarzy się z „lubieniem” (jak miło). Serial miał dotykać spraw ludzkich, zwyczajnych (jak miło). Miał być prorodzinny (jak miło). A wyszła z tego jedna wielka kupa. Grają tam same raszple, historia jest nudna, poziom aktorski do dziś służy za wzór innym serialom „do dupy”. A szkoda. Już milczeniem pominę fakt, że tytuł tego polskiego serialu kojarzy się raczej ze Szkocją. Jedynym plusem „Klanu” jest wyprodukowanie znanego powiedzonka „A co na to Rysio z Klanu?”


PLEBANIA – Nie ma to jak serial o tytule „Plebania”, którego głównymi bohaterami są księża i o którym twórcy piszą „Plebania jest tylko tłem naszej telenoweli”. Zamysłem było pokazanie życia ludzi głupich i brzydkich. Udało się, tylko kogo to interesuje? Konkurs:
1. Znajdź na zdjęciu jedną szczęśliwą twarz.
2. Znajdź na zdjęciu jedną ładną dupę.


NA DOBRE I NA ZŁE – O serialu wiem tylko tyle, że mówi o smutnych ludziach w szpitalu. Na ich stronie internetowej można się jednak pośmiać.
Fajna jest na przykład sonda:

Czy Korzycki powinien wrócić do kraju?
-Tak, ponieważ czeka na niego kochająca żona
-Tak, ponieważ Mariolka sama sobie ze wszystkim nie poradzi
-Nie, ponieważ sprawy zaszły za daleko (ten punkt jest najciekawszy, więc na niego zagłosowałam)

Albo – w dziale „ciekawostki” znalazłam jedną informację – za to jak ważną. Okazuje się, że Maja Ostaszewska uwielbia podróże. Prawda, że to ciekawe?

Ciekawostka od Segritty: W serialu gra nasz drogi PAJONK!


Do gatunku seriali Do Dupy należą taż „Na Wspólnej”, „Złotopolscy” i „M jak Miłość”. Wszystkie są równie nudne i równie smutne a aktorzy mogliby się gry od Rasiaka uczyć.