Strzeż się Męskiej Grypy – KONKURS

Przeziębienie dopada każdego z nas. Nie każdy jednak wie, że ten sam wirus zupełnie inaczej atakuje kobietę i mężczyznę. U kobiet powoduje zwykły katar, ból gardła, głowy i ogólne zmęczenie. Nie jest to specjalnie groźna choroba. Powiedziałabym wręcz, że często partnerzy zupełnie jej u nas nie zauważają. Przecież nie przeszkadza nam ona w normalnym życiu kuchennym, praniu i sprzątaniu. Ot, lekkie niedysponowanie, przejawiające się najwyżej stanem podgorączkowym i niechęcią do odśnieżania lub przenoszenia mebli.

Sprawa wygląda zupełnie inaczej u mężczyzny. Amerykańscy naukowcy odkryli, że męski organizm – przez to, że jest taki zajebisty – jest też dużo bardziej wrażliwy na krążące po świecie zimowe wirusy. Eksperci donoszą, że to właśnie gen zajebistości sprawia, że podczas gdy my jesteśmy po prostu przeziębione – mężczyźni chorują na bardzo ciężką chorobę zwaną MĘSKĄ GRYPĄ.

Jest to choroba niezwykle bolesna i uciążliwa, która absolutnie uniemożliwia pacjentowi normalne funkcjonowanie. Jej objawy to: przepotworny ból głowy, straszliwy katar, rozdzierający wnętrzności ból gardła oraz zupełnie jeszcze niewytłumaczona przez lekarzy niezdolność do jakiejkolwiek pracy. Zarażeni męską grypą pacjenci są też w tym czasie niezwykle wrażliwi emocjonalnie a jeszcze do niedawna lekarze twierdzili, że jedynym klinicznie potwierdzonym lekiem na tę okropną chorobę jest śpiewanie mężczyźnie piosenki „Soft Kitty” i przytulanie go do cyca.

Do czasu, gdy wymyślono Gripex Max. Teraz jest nam, strażniczkom domowego ogniska i kurom domowym niewrażliwym na okropności męskiej grypy, łatwiej pomóc naszym biednym mężczyznom. Co też czynimy, pełne współczucia i miłości. :)

Czas na KONKURS, dzięki któremu dowiemy się, jak jeszcze skuteczniej pomóc naszym biednym partnerom.
Odpowiedzcie mi, proszę, w komentarzu na jedno z dwóch pytań. Do wyboru: 

– Jakie jeszcze objawy męskiej grypy zauważyłyście u mężczyzn wokół siebie? 
– A może znacie jakieś sprawdzone, domowe metody na walkę z tą straszną chorobą?

 

Nagrodę główną zwycięzca będzie mógł wybrać z następujących opcji: 

– Kurs Sushi dla dwojga (Warszawa, Katowice, Kraków, Poznań, Trójmiasto)
– Ekstremalna jazda Jeepem dla dwóch osób (Warszawa, Katowice, Poznań, Trójmiasto, Wrocław, Kraków),
– Wieczór win dla dwóch osób (Warszawa, Łódź, Katowice, Kraków, Poznań, Lublin)
– Romantyczny masaż dla dwojga (Warszawa, Białystok, Katowice, Kielce, Kraków, Poznań, Trójmiasto, Wrocław, Łódź)
– Romantyczna Kolacja dla dwojga (Warszawa, Białystok, Katowice, Kielce, Kraków, Poznań, Trójmiasto, Wrocław, Łódź)

Są też trzy nagrody pocieszenia dla trzech wyróżnionych odpowiedzi: 

– 3 ciepłe polarowe koce z rękawkami.

Czas trwania konkursu: od 20 grudnia 2012 do 26 grudnia 2012 do godz. 23.59

Jeśli macie jeszcze wenę i ochotę na więcej nagród (m.in.IPada), wejdźcie na oficjalną stronę o Męskiej Grypie i weźcie udział w głównym konkursie. Nie poddawajmy się w ćwiczeniu naszej kobiecej empatii wobec chorujących na tę ciężką chorobę mężczyzn!