Tak powinno wyglądać popołudnie każdego człowieka

Już od ponad roku mam prawo jazdy i wciąż uwielbiam prowadzić, ale czasem prowadzenie może być upierdliwe, bo np. nie można swobodnie zdjęć robić, skupiać się na pięknych widokach albo spać na tylnym siedzeniu. Dziś Kominek był za sterem a ja włączyłam sobie mode-japończyk i fociłam wszystko jak szalona. Mieliśmy co prawda jeden stresujący moment, gdy nasz szanowny kierowca wysiadł z samochodu bez pewnej obowiązkowej czynności, ale na szczęście fashionelkowe „nie ma ręczny. nie ma ręczny. nie ma ręczny!” uratowało sytuację, bo bohatersko zaciągnęłam hamulec, zanim widowiskowo stoczyliśmy się w czeluści chorwackiego kanionu.
Ale i tak było pięknie :) Sami zobaczcie…

Fashionelka kasuje zdjęcia, na których jej nie ma
Kupcie sobie bańki mydlane. Odmłodniejecie o kilkanaście lat.
Eliza "Gorące Wargi" Wydrych
Fajnie by było mieć taki widok z toalety...
Kominek kusi kluczykami. Grzecznie odmawiam.
oj tam podatki. Są wakacje. :)
No i jaki inny fotograf wydobędzie z niego tyle ciepła? No żaden inny.
Driving Miss Segritta
Kominek włamał się na czyjś taras.
Przerwa w ciężkiej, stresującej i wyczerpującej pracy blogera
Peugeot Polny - nowo odkryty gatunek czworokołów.
Nasze dzieciątko staje się kobietą. Ach.. to taki wzruszający moment.

Komentarze do wpisu: 12 Napisz komentarz

  1. Również z zainteresowaniem śledzę tę podróż i aż serce się rwie, żeby tam z Wami być.Nie mogę się doczekać kolejnego wpisu. A odnośnie zdjęcia Kominka, to ja też sobie pomyślałam: hmmm, całkiem przystojny i jakieś takie inne to zdjęcie jest :).

      1. Bardzo podoba mi się wklejony powyżej artykuł :D Ja dopiero zaczynam jako kierowca, właściwie usiłuję zdać egzamin, ale podpisuję się rękoma i nogami pod tym co napisałaś w 2005r., a jest wciąż aktualne w 2012, o zgrozo! Niestety takie dupy są wśród nas, egzaminatorzy jakoś takie cielęcia przepuszczają, a jak ktoś już ma troszkę więcej werwy w ruchu drogowym to i ze zdaniem trudniej, przy czym warto zauważyć, że egzaminatorzy są troszkę nadpobudliwi (chociaż z drugiej strony ciężko się dziwić, jak i takie cielęcia chcą mieć prawko). Więc trzymaj za mnie kciuki, obiecuję że cielęciem za kierownicą nie będę :)

        Piękne zdjęcia, enjoy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *