Sally Hansen Miracle Gel czyli efekt hybrydy bez lampy UV

Jestem wielką fanką hybrydy jako metody na trwały, szybki manicure, ale nie zawsze mogę pojechać do Moni, która dysponuje odpowiednim sprzętem do nakładania takiego manicure. Producenci lakierów do paznokci szybko przyszli z odpowiedzią na takie zapotrzebowanie i w sprzedaży dostępne dziś są różne lakiery o efekcie zbliżonym do hybrydy – ale w przeciwieństwie do niej – utwardzane normalnym światłem oraz zmywalne zwykłym zmywaczem do paznokci. To fantastyczne rozwiązanie, gdy nie masz możliwości pojechać do swojej manicurzystki a chcesz mieć pięknie, trwale pomalowane paznokcie.

Tuż po urodzeniu Conana miałam okazję zadbać o siebie i już w trzy dni po wyjściu ze szpitala dostałam od Sally Hansen zestaw cudnych kolorów do przetestowania. :)

sally hansen creative 3

Aplikacja Miracle Gel niczym się właściwie nie różni od stosowania normalnych lakierów. Najpierw trzeba oczyścić, wyrównać i zmatowić płytki paznokci. Pod lakiery nie trzeba nakładać żadnej bazy. Nakładam dwie warstwy lakieru na paznokcie, a na koniec maluję je topem. Potem trzeba poczekać na wyschnięcie całości, co niestety trwa trochę dłużej niż utwardzanie hybrydy pod lampą – ale w efekcie końcowym nie widzę żadnej różnicy.

sally hansen stylizacja 1
160 Pinky Promise oraz 240 B Girl – słodkie, pastelowe połączenie.

 

Największymi plusami lakierów Miracle Gel jest łatwość ich stosowania (nie trzeba mieć lampy), efekt taki jak przy hybrydzie, łatwość zmywania (zwykłym zmywaczem do paznokci, jak każdy inny lakier) oraz… kolory <3 Gama kolorystyczna oczarowała mnie jeszcze w buteleczkach, a na dłoniach to wygląda w ogóle obłędnie.

sally hansen creative 1

sally hansen stylizacja 2

sally hansen stylizacja 3

sally hansen stylizacja 4

sally hansen stylizacja 5
190 Pinky Rings

 

sally hansen stylizacja 6

sally hansen stylizacja 7
330 Redgy

 

sally hansen stylizacja 8

sally hansen stylizacja 10

sally hansen stylizacja 9
A ten symbol to znak, że dołączam się do akcji Wzór do Naśladowania. Jeśli jesteś ciekawa, co ona oznacza, tu znajdziesz wyjaśnienie.

sally hansen creative 2