Twój weekend w Londynie

IMG_7015_Fotor_CollageWeekendowa wycieczka w jednym z pięciu odwiedzonych przez nas europejskich miast – właśnie to można wygrać w dzisiejszym, bardzo szybkim konkursie. U mnie gracie o Londyn, u Fash o Paryż, u Rocka o Amsterdam, u Krzysia o Barcelonę a u Kominka o Rzym. W sumie wyślemy w Europę pięć par (wszystko opłacone: lot, hotel, wyżywienie). Po prostu wybierzcie sobie jedno miasto i wbijajcie na konkurs do blogera, który się tym miastem opiekuje. Zasady wszędzie są takie same – różnice pojawią się dopiero w drugim etapie eliminacji.

Jeśli macie ochotę na odwiedzenie Londynu, musicie w komentarzu pod tą notką napisać, dlaczego nie wybieracie pozostałych miast. Liczę na taki miły, kulturalny hejt i uprzedzam, że nie pozwolę na jakieś hardkorowe komentarze obrażające którekolwiek z tych pięknych miast. Wszystkie są cudowne, po prostu jedne bardziej a drugie mniej ;). Nie musicie też disować wszystkich czterech poza Londynem. Możecie napisać, czemu nie chcecie do Paryża i to też wystarczy.

Trzy najzabawniejsze, najciekawsze komentarze wybiorę 19 czerwca, po godz. 18, kiedy kończy się termin nadsyłania zgłoszeń. Po prostu skomentuję tu ich komentarze :) Poprosze zwycięzców pierwszego etapu o wysłanie mi mailem swoich numerów telefonu , następnie zadzwonię do nich z trzema pytaniami. Dwa pytania będą zamknięte, czyli będzie na nie tylko jedna właściwa odpowiedź i będą dotyczyły moich publikacji podczas Misji Orange Travel. Ostatnie, trzecie pytanie, będzie otwarte, czyli chwilkę porozmawiamy. :) Osoba, która odpowie prawidłowo na dwa pierwsze pytania i która najbardziej kreatywnie odpowie na trzecie – wygra u mnie wycieczkę do Londynu.

Aby wziąć udział w konkursie, zapoznaj się z regulaminem. Czas start!