Wiosna idzie!

male IMG_0219

Też tak macie, że wystarczy pierwszy promyk słońca po długiej zimie, parę stopni Celsjusza na plusie i śpiew ptaków, by poczuć wiosnę? Ja ją dziś czułam bardzo wyraźnie. Wreszcie! Marzec, słońce i obietnica zieloności! Jeżu, jak mi tego było trzeba :D

Remont się wlecze, ale robi się coraz ładniej. Glazura dworcowa w łazience położona, szafa przesunięta do wnęki (tak, wiem, to ładna szafa ale ja się jej i tak pozbędę kiedyś, jak już mnie będzie stać na normalną szafę wnękową z lustrami, bo inaczej nic mi się w mieszkaniu nie pomieści). Tylko parkiet coraz bardziej przeraża, bo podłoga wygląda jak po imprezie orków.

 

Trwają też poprawki blogowe. Baaaardzo Wam dziękuję za uwagi. Chłopaki z Sixboxes mają tak wysoki poziom zajebistości, że sami Was czytają, poprawiają usterki lub pytają mnie, czy którąś z Waszych sugestii wprowadzać w życie. No złoci są :)

 

Komentarze do wpisu: 21 Napisz komentarz

 1. koralfx napisał(a):

  Na blogu jednak zdecydowanie bliżej końca prac ;-)
  A ja mam jeszcze 2 sugestie do przemyślenia – delikatniejsze przygaszanie „najechanych obrazków” (myślę, że spokojnie wystarczy opacity 0.9 zamiast 0.5) oraz może warto nie odpalać lightboxa dla głównego (czyli dużego obrazka), przy takiej wielkości nic już to nie wnosi – czyli po prostu nie linkować go.

 2. milionowa napisał(a):

  W Gdańsku wiosna od wczoraj :)
  Sama się sobie dziwię, ale bardzo podoba mi się ten pomysł na łazienkę w dworcowej bieli.

 3. krampfunga napisał(a):

  nie widzę tej szafy dokładnie, ale z doświadczenia wiem, że teraz jest duży popyt na vintage, więc jeśli ona wygląda tak fajnie, jak mi się wydaje, że wygląda, to może cię być stać na szafę szybciej niż myślisz – if you know what i mean ;) albo przynajmniej na kawałek szafy – zawsze coś.

 4. jakie dodatki planujesz w łazience?czarne?:)cos czuje ze bedzie mega oryginalna!ja marzylam kiedys o takich plytkach w kuchni, Zien je projektowal dla Tubadzina.to te same?

 5. Andrzej napisał(a):

  Sesja zakończona, egzaminy pozdawane, wiosna może się zaczynać. Tęsknię za ciepłem, zielonymi pączkami na drzewach i letnimi ubraniami. :)

 6. kristina napisał(a):

  Wiosna wiosna uwielbiam i nie mogę się doczekać
  Szafa ładna,mieszkanie też ładnie się zapowiada

 7. Antywieszakowa napisał(a):

  Seg, kocham tę szafę! Zrób ją na biało, albo sama przyjadę i Ci ją zrobię;-) To będzie najbardziej zajebisty mebel w Twoim mieszkaniu! :-D

   1. majeranek napisał(a):

    Dziewczyny, bez jaj, będzie wsiowo jak cholera. Wystarczy, że podłoga będzie biała. Szafa to już za dużo, musi być jakiś kontrast.

 8. majeranek napisał(a):

  Wreszcie wiosna, już nie mogę się doczekać. Na wiosnę zawsze mam przypływ ożywczych sił, chce mi się zyć i robię więcej niż przez cały rok. Na wiosnę szukałam pierwszej pracy i drugiej, kupiłam mieszkanie i robiłam remont. No i w długi weekend majowy mam urodziny:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *