Wyniki drugiego konkursu żywcowego!

Mamy już zwycięzców drugiego konkursu fotograficznego Żywca Zdroju. Komisję urzekły zwłaszcza trzy zdjęcia a do ich autorów powędrują cyfrowe ramki na zdjęcia. Oto oni:

1. WSPARCIE


2. AUTENTYCZNOŚĆ

(tu autorka dołączyła fajne uzasadnienie swojego wyboru)

Tym, co sprawia, że jesteśmy autentyczni jest szczery uśmiech, który wydobywa z naszego wnętrza pokłady szczęścia i radości.
Wędrówki po górach są wędrówkami specyficznymi – wchodzenie na górę tylko po to, żeby z niej zejść wydaje się czynnością z pozoru bezsensowną. Serce bije o wiele za szybko, płuca łapczywie łapią oddech i wyrzucają go z siebie szybko, napinają się mięśnie, o których istnieniu na codzień nie ma się pojęcia. Z każdym kolejnym metrem zmęczenie daje się we znaki. Ale idzie się dalej, by samej sobie udowodnić, że da się radę, że jest się w stanie pokonać swoje słabości, że tym, kto tu rządzi jestem JA. Krok. Zostawiam wczorajsze smutki. Krok. Zrzucam z siebie ciężar zmartwień. Krok. Uwalniam się od myślenia o przeszłości i przyszłości. Liczy się tylko Tu i Teraz. Chłonę rześkie powietrze. Ostatnie podejście. Widoki wynagradzają zmęczenie. Czuję, wiem, że mogę wszystko. Mam Świat u stóp! Uśmiech.

3. Ciekawa seria zdjęć obrazujących wszystkie wartości. Fotki wykonane telefonem (można? można! :)) i najlepiej wyglądają właśnie jako całość, więc tak je publikuję.

wsparcie otwartość otwartość odpowiedzialność autentyczność wsparcie

Autorzy wszystkich nadesłanych zdjęć proszeni są o wysłanie danych adresowych z tych samych maili, z których wysyłali prace konkursowe. Trzy pierwsze miejsca (czyli te opublikowane dziś) dostają cyfrowe ramki do zdjęć – wszyscy pozostali uczestnicy konkursu dostaną od Żywca Zdroju zapas wody źródlanej :)
Spieszcie się, macie na to tydzień!

A lamusom, którzy nie wysłali zdjęcia życzę więcej odwagi następnym razem. Bo będzie następny raz :)