Wyniki konkursu segritkowego#2

Dostałam dziś oficjalną zgodę na wcześniejsze ogłoszenie wyników.
Zaskoczyliście mnie, że tak szybko udało Wam się rozwiązać krzyżówkę! Następna będzie trudniejsza. :>
Poprawne odpowiedzi na wszystkie hasła podam zgodnie z planem, czyli piątego grudnia, ale już dziś podaję szczęśliwych zwycięzców oraz hasło końcowe. Hasło brzmiało „STUDNIA”.

Bony na zakupy w Sephorze lub w Empiku powędrują do:
1. Magdaleny Jasińskiej
2. Karolina Przygodzka
3. Grzegorz Błaszczyk.

Gratulujemy wygranej!

Komentarze do wpisu: 7 Napisz komentarz

  1. jestem oszołomiona szybkością z jaką zwycięzcom udało się rozwiązać seg.2 – ja po godzinie nie miałam nawet połowy haseł, a dziś, po kolejnych kilku dniach, nadal nie wiem, co to jest „strzałka chemiczna” i „kaj patrzy?” – mam nadzieję, że odpowiedzi nie okażą się zbyt banalne, bo zwątpię w siebie ;)

  2. krampfunga,
    ja też byłam w szoku! Ktoś się chyba włamał do mojego komputera dzień wczesniej. ;)

    Strzałka chemiczna powinna Ci się spodobać. Nie wiem, jak z „kaj patrzy”, bo nie jestem jakoś specjalnie dumna z tego hasła. Podpowiem Ci, że początkowo miało brzmieć „Gdzie po śląsku patrzy?” (jeśli to w ogóle można nazwać podpowiedzią…)

  3. Sądzę, że większość po prostu w pierwszej kolejności wzięła się za odpowiedzi, które były potrzebne do utworzenia hasła. Mieli po kilka liter i zwyczajnie odgadywali resztę. Wątpię, by udało im się rozwiązać wszystko, mnie po 3 godzinach wciąż brakowało jednego. Myślę, że większym wyzwaniem byłaby krzyżówka, w której należy podać nie tylko końcowe hasło, ale i odpowiedzi. ;> Wtedy tak długi czas oczekiwania na wyniki miałby sens.

  4. Mam inny pomysł. Hasło powinno być długim słowem, w którym zmiana jednej, czy dwóch liter, zmienia wszystko, na przykład obciąganie i obcowanie ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *