Życie zaczyna się po trzydziestce

Obiecuję, że to już ostatni wpis okołourodzinowy. No ale jak tu się nie bawić, kiedy to taka piękna okazja?

Temat imprezy to ryczące czydziechy i ich utrzymankowie. Miałyśmy więc, jako eleganckie panie z Wisteria Lane, swoich ogrodników, żigolaków i hydraulików.

Liczyłyśmy, że pojawią się też chłopcy od czyszczenia basenów w samych kąpielówkach, ale niestety przyszli dopiero następnego dnia i tylko dwie z nas mogły ich poznać. Zamiast tortu – sernik z owocami, który okazał się idealnym testem na daltonizm. Jaką liczbę widzicie?

Krystian był niekwestionowanym królem parkietu, ale udało mu się też oczarować dziewczyny na tarasie, gdzie toczyły się wszystkie rozmowy. Gorąco było.

Całus od świeżo adoptowanej siostry (w Finach się adoptowałyśmy).

I taniec z kilka lat temu adoptowanym bratem.

A oto dzień następny i stalowa ekipa, która wie, że z imprezy wychodzi się po trzech dniach.

Jeśli jesteście ciekawi, co się dostaje na trzydzieste urodziny…

No dobra, to ja wracam na taras, bo czas spróbować tych Bitew Westeros. Pozdrowienia od Herego.

 

Komentarze do wpisu: 8 Napisz komentarz

    1. właśnie wyjęliśmy żetony, przygotowaliśmy proporce a ja zaczęłam wkładać jednostki do podstawek, ale robię sobie dziś przerwę na odpoczynek po intensywnym weekendzie. :) Trochę mnie korci, żeby pomalować dowódców… G. pół dnia czytał instrukcję i mówi, że jest dużo kombinowania. Gra ma jednak jeden podstawowy minus: jest na dwie osoby :/

      1. Gra o Tron ma też planszówkę-planszówkę, ale ta z kolei jest na 6 osób.

        Ja dzisiaj skończyłem swoje figurki wklejać w podstawki bo się strasznie bujały. Pierwsze 2 pełne gry (na szczęście są krótkie – koło 40-60 minut) uczysz się systemu (po chwili wydaje się totalnie intuicyjny) a potem już tylko ślęczysz nad najskuteczniejszym patroszeniem regimentów wroga ;)

  1. Jeden Hiszpan, po pobycie na Erasmusie w Polsce, powiedział mi że ma jedną zasadniczą obserwację na temat naszego kraju: wszyscy faceci na plaży / basenie, noszą zawstydzająco skąpe kąpielówki. Za każdym razem kiedy mam ku temu okazję, potwierdzam tę obserwację :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *