Jaki Polak jest w łóżku? + KONKURS

Mam przed sobą wyniki ankiety przeprowadzonej 2 tygodnie temu wśród Polaków, w której odpowiadamy na różne pościelowe pytania. Jesteście ciekawi, jak bardzo odbiegacie od normy z Waszymi fanaberiami? Może nie aż tak bardzo :)

Przy okazji chciałam zapowiedzieć, że przez najbliższe 2 tygodnie pojawi się tu jeszcze kilka łóżkowych wpisów, bo chcemy razem z Tomkiem Ciachorowskim przeprowadzić testy Lenora. Przedstawiam Wam świeżutki teaser całego przedsięwzięcia :)

Przebieg akcji będziecie mogli obserwować u mnie na blogu, na moim fanpage’u a także na fanpage’u Lenora, gdzie wszystko będzie się pojawiało jako pierwsze. A tymczasem wyniki ankiety i mały konkurs dla Was!

No i okazuje się, że najważniejsza jest cisza i wygodne łóżko. To nijak się ma do moich wymagań, bo ja mogę spać w trakcie imprezy, przy muzyce i rozmowach, na byle kanapie. No ale ja byłam wychowana w psiarskim domu, gdzie szczekanie o 6 rano było normą.

Ja wpisuję się w grupę internetową i książkową. A moim ulubionym sposobem zasypiania jest łącznie się przez Skajpa z przyjacielem – pianistą z USA, który gra mi do snu różne kawałki. Tak. Tylko dla mnie. I tak sobie przy nim zasypiam, kiedy ćwiczy :)

No niestety jestem śpiochem. 8 – 9 godzin mi wystarcza, ale zazdroszczę tym, którzy śpią 4. Tesla spał 2 godziny dziennie. Ile godzin Wam wystarcza, żeby się wyspać?

Wiem, że dużo seksowniejsze jest spanie nago, ale ja wybieram …męską koszulę. Albo jakąś delikatną koszulę nocną na ramiączkach. Zaskoczyła mnie ta piżama. Serio, aż 45%?

Przyznaję, jestem leniem. Po prostu piorę w pralce i tyle. Nawet nie prasuję. Po co prasować coś, co widzę tylko ja i Clive? I co i tak zostanie zaraz pomięte? A już krochmalenia nie rozumiem wcale. Krochmalicie?

OK, czas na KONKURS!

To będzie taka ekspresówka, bo odpowiedzi możecie wysyłać tylko do niedzieli a wyniki podam w poniedziałek. Chodzi o to, by przewidzieć odpowiedzi na jedno z pytań ankiety. A pytanie brzmiało: „Jak sądzisz: czy świeżość pościeli może trwać 7 dni?”.

Oszacujcie, ile procent ankietowanych odpowiedziało „TAK”. Pierwsze 10 osób, które zgadną (lub będą najbliżej faktycznego wyniku) dostanie od Lenora zestaw trzech płynów do płukania i poduszkę.

Odpowiedzi zamieszczajcie w komentarzu do tego wpisu. No i tradycyjnie, biorąc udział w konkursie, akceptujecie warunki regulaminu.

UWAGA: mamy chwilową awarię komentarzy na blogu. Kombinuję, jak to rozwiązać.. Przepraszam i proszę o cierpliwość!