Kolorowe reflektory dla Twojego auta

CV_Shore_People

Jeśli ktoś kiedyś jeździł ze mną autem, wie też, że mam do samochodów stosunek dość emocjonalny. One mają swoją płeć, duszę, humory i głos. A jak teraz patrzę w oczy mojej Tosi… to znaczy w reflektory… to widzę, że są niebieskie. I tak powinna mieć w dowodzie wpisane ;)

Philips wypuścił nowe żarówki ColorVision, które pozwalają uzyskać w reflektorze jeden z czterech kolorów: niebieski, żółty, zielony i fioletowy. Może widzieliście już kiedyś podobne światła w innych samochodach, ale dopiero żarówki Philipsa są legalnym sposobem na uzyskanie tego efektu, ponieważ jako pierwsze są oficjalnie dopuszczone do użytku na drogach. Z prostej przyczyny: dają wciąż białe, czyli najefektywniejsze i najbezpieczniejsze światło rzucane na drogę – a efekt koloru widoczny jest tylko w samym reflektorze.

Tak to wygląda. Na bogato*!

*bo skądś znam ten podkład muzyczny… ;)

Dostałam od Philipsa takie bajeranckie żarówki do Tosi i dodatkowo cztery komplety dla Was, do rozdania w krótkim konkursie dla wszystkich, którzy chcą zmienić kolor oczu swoim samochodom. Zanim jednak przejdę do naszego konkursu, zachęcam Was do wzięcia udziału w innym konkursie – o Fiata 500, czyli tego, którego widzieliście na filmiku.

KONKURS

 – Napisz w komentarzu, jakim jesteś kolorem: fioletowym, żółtym, zielonym czy niebieskim? Uzasadnij w dowolny sposób.

– Spośród wszystkich komentarzy wraz z Philipsem wybierzemy cztery najfajniejsze odpowiedzi (po jednej na każdy z kolorów).

– Kolor, który opiszesz, nie musi być tym samym, który chcesz wygrać. Zwycięzcy będą mogli sami wskazać kolor żarówek, który im wyślemy.

– Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się na warunki regulaminu.

– Konkurs trwa od teraz do 28 listopada 2013 roku.

Powodzenia! :)

 

UPDATE: 

Mamy zwycięzców! Są nimi:
Martyna Artymowicz, Karina Rosowiecka, Mateusz (komentarz: „jestem niebieski jak Billy Cranston…”) i Wstęga Mobiusa.
Poproszę całą czwórkę o wysłanie mi na maila swoich danych teleadresowych (imię, nazwisko, adres i telefon) oraz o podanie koloru żarówek, które chcą otrzymać.
Gratulacje! :)